wtorek, 11 czerwca 2013

Isabel Marant dla H&M 2013



H&M właśnie ogłosiło kolejną współpracę z projektantem i będzie to ISABEL MARANT! Kolekcja ukaże się 14 listopada 2013 w 250 sklepach na całym świecie i w sprzedaży online. Dostępna będzie linia damska, jak również męska.



Nie mogę się doczekać!

wtorek, 23 kwietnia 2013

i raz dwa trzy!



Woski Yankee Candle mam i ja! Wybór spory, więc ciężko było się zdecydować jakie zapachy tym razem będę testować. Z pokazanych powyżej paliłam na razie tylko Clean Cotton i idealnie pasuje on do atmosfery wiosennych porządków. Nie mogę doczekać się odpieczętowania Pink sands, Beach walk i prawdziwej perły zamówienia Midsummer's night.



Malutki kawałek sukni ślubnej mojej kuzynki. Kasia wyglądała w niej olśniewająco!



Część mojego prezentu dla Pary Młodej - księga gości. Nie jest to typowa księga z wieloma stronicami, a obrazek pary trzymającej pęk balonów. Każdy z gości podpisywał się na osobnym baloniku upamiętniając w ten sposób swoją obecność na przyjęciu. Nie udało by mi się zrealizować tego fajnego i dość oryginalnego pomysłu bez pomocy osób trzecich (którym oczywiście bardzo dziękuję za zaangażowanie).


poniedziałek, 15 kwietnia 2013

Kwietniowe raz dwa trzy



Chyba najwyższy czas wrócić do blogowania. Zaczynam od krótkiego podsumowania zeszłego tygodnia ;)


Kolorowe shoty z wieczory panieńskiego. Nie, nie mojego ;)


W aktualnym numerze Glamour można znaleźć kupon na 3 mini kremy do rąk L'Occitane. Wystarczy tylko go wypełnić i zanieść do najbliższego sklepu. Zachęcam do odebrania tych produktów, bo są naprawdę godne uwagi. Sama nie jestem fanką i częstą użytkowniczką kremów do rąk, ale mini kremiki L'Occitane podbiły moje serce i zastanawiam się nad kupnem kosmetyku w wersji pełnowymiarowej.



I kawałek salonu sukien ślubnych z pięknymi kreacjami Pronovias. Jestem absolutnie zauroczona sukniami tej firmy i ogromną przyjemnością było dla mnie towarzyszenie przyszłej Pannie Młodej podczas wybierania TEJ JEDYNEJ, jak i późniejszych przymiarek.

niedziela, 31 marca 2013

sobota, 30 marca 2013

rzymskie raz dwa trzy


Zdecydowanie brak mi motywacji do regularnego sporządzania nowych wpisów. Pomysłów mam wiele, ale chęci do realizacji znaleźć jest ciężko. Nie mogę jednak odmówić sobie do mini relacji z mojej wizyty w Rzymie. Spóźnione o dwa tygodnie 'raz dwa trzy', ale jest!



Wieczne Miasto odwiedziłam po raz drugi i drugi raz trafiłam na deszczową pogodę. Temperatura oscylowała wokół 15 stopni, więc nie było tak źle - zawsze to odskocznia od niekończącej się polskiej zimy.



Z pogodą trafiłam średnio, ale idealnie udało się z konklawe i wyborem papieża. Bieg do Watykanu z tysiącami rzymian i oczekiwanie na pojawienie się na balkonie Bazyliki Świętego Piotra nowego papieża to jedne z tych bezcennych chwil, które pamięta się na długo.



Ciężko było mi wybrać ostatnie zdjęcie, nie wiedziałam czy zdecydować się na obraz przedstawiający pyszne jedzenie, jakieś topowe według przewodnika miejsce czy może jedno z moich ulubionych? W końcu zdecydowałam się na coś innego. Na piękną fontannę w Villa Borghese podczas jedynego pogodnego dnia. W Rzymie - mieście fontann - piękno można dostrzec na każdym kroku. Mam nadzieję, że nie będę musiała czekać kolejnych czterech lat do następnej wizyty.