piątek, 29 czerwca 2012

Wymień lakier w Łodzi


Jeśli jesteś łodzianką bądź aktualnie przebywasz w Łodzi Nail Bar Colour Alike przygotował dla Ciebie super promocję. Wystarczy dziś - 29 czerwca 2012 roku przyjść do ich nail baru (ul. Nawrot 26) w godz 10 - 18 i przynieść swój stary lakier (dowolnej marki), a za 1zł otrzyma się całkiem nowy lakier Colouur Alike. Każdy może wymienić 1 lakier.


Ja oczywiście okazji na nowy lakier nie przepuszczę i z chęcią wymienię jednego ze staruszków ze swojej kolekcji na emalię CA.

Zdjęcie pochodzi z facebooka: Nail Baru Colour Alike

wtorek, 26 czerwca 2012

Czerwcowy Glamour z pomadką


Polskie magazyny coraz częściej nas rozpieszczają i dołączają do swoich wydań dodatki. Wraz z czerwcowym numerem Glamour (cena 7,99zł) możemy dostać jeden z trzech kosmetyków Oriflame: tusz do rzęs, błyszczyk bądź pomadkę. Ja zdecydowałam się na ostatni wariant i nie żałuję. Pomadka Beauty Triple Color w ofercie Oriflame kosztuje 32,90zł, mnie trafiła się w kolorze Love Pink i jest to dość ciemny róż. Na ustach kolor utrzymuje się ok 3 godzin.






Glamour z tym dodatkiem dostępne jest do jutra włącznie - w czwartek ukazuje się nowy numer - więc jeśli jesteście zainteresowane, nie zwlekajcie z zakupem :)


sobota, 16 czerwca 2012

POLSKA GOLA!


Na dwie godziny przed meczem emocje sięgają zenitu. Do kibicujących dołączam i ja!




Kibicujecie?

Sport & chic z Lewandowskim i Bijoch.


Jakiś czas temu zaintrygowała mnie okładka brytyjskiego wydania Elle, a dokładniej wiecznie młody David widniejący na niej.



Pomyślałam, że szkoda iż w polskich magazynach kolorowych (skierowanych głównie do kobiet) niemal nie widuje się mężczyzn i po kilku dniach miałam już odpowiedź na moją prośbę. Z pierwszej strony najnowszego wydania Fashion Magazine (lato 2012) spoglądają na nas Robert Lewandowski i Zuza Bijoch.



FM uważam za najlepszy modowy magazyn w Polsce, ale tym razem się nie popisali. Pomysł na sesję sportowo - modową jest naprawdę fajny, stylizacje świetne, modele również super, ale same zdjęcia nie zachwycają. Na dodatek okładka jest tak mocno wyphotoshopowana, że patrzenie na nią aż boli.



Podoba Wam się pomysł umieszczania mężczyzn w głównych sesjach modowych magazynów? Kogo widzicie na takim miejscu?

Pierwsze zdjęcie pochodzi ze strony: Elle UK

piątek, 1 czerwca 2012

Blondynka w Chinach w trampkach chadzała


W ostatni majowy dzień wróciłam do domu z nowymi zdobyczami. W biblioteczce Biedronki właśnie pojawiła się nowa oferta książkowa i udało mi się kupić "Blondynkę w Chinach" Beaty Pawlikowskiej za 19,90 zł . Cena wydaje się atrakcyjna - ta sama książka w twardej oprawie w księgarniach kosztuje 59 zł.
Weszłam też do sklepu zazwyczaj omijanego przeze mnie - Croppa. Dawno temu w jednej z gazet wypatrzyłam sobie tenisówki z tej sieciówki. Niestety cena 80zł mnie nie przekonywała. Aktualnie w sklepach gdzie pozostały (a jest to starsza kolekcja) zostały przecenione na 29,99zł. Mojego rozmiaru w Łodzi już nie było, ale skusiłam się na większe tym bardziej, że aktualnie na facebooku Croppa można wygenerować sobie 30% kod zniżkowy na całą kolekcję (dotyczy on również przecen). Podobne kody można aktualnie znaleźć na fb Mohito (też 30%) i House. Ostatecznie za kwiatkowe trampki zapłaciłam 21 zł :)
Teraz czekam na słoneczny weekend, żeby założyć kwieciste buty i z książką w ręku przenieść się do Chin.

sobota, 26 maja 2012

Dziękuję Ci, Mamo!


Dziś w ten bardzo ważny dzień chciałabym się z Wami podzielić wzruszającym filmem reklamowym Procter & Gamble. P&G przygotował go przed zbliżającymi się Igrzyskami Olimpijskimi, żeby uhonorować mamy za wszystko co robią i podkreślić, że bycie mamą to najcięższa i najwspanialsza praca.
Tak więc bez owijania w bawełnę - przed obejrzeniem przygotujcie sobie chusteczki.



Cokolwiek dziś robicie pamiętajcie o swoim Mamach ;)

środa, 23 maja 2012

"Uroda" z gratisowym mleczkiem do ciała


Ostatni raz magazyn "Uroda" miałam w rękach kilka lat temu podczas wakacji nad Bałtykiem, ale wczoraj widząc w kiosku zafoliowaną gazetę nie mogłam sobie odmówić jej kupna. Do czerwcowego numeru dołączone jest nawilżające mleczko do ciała Bielenda BAWEŁNA. Produkt jest pełnowymiarowy i wraz z gazetą kosztuje 5,5zł. Na jego wypróbowanie trochę poczekam, bo aktualnie mam otwarte 3 różne balsamy, ale na pewno się nie zmarnuje, bo data ważności upływa dopiero w styczniu 2015 roku.


I jeszcze gratis ode mnie - nowość i mój typ na dzisiejsze śniadanie Philadelphia z Milką :D