Sobotnie przedpołudnie spędziłam pod hasłem ‘nie chce mi się nic robić, nie myślę nawet o wychodzeniu z łóżka’.
Zdobyłam się tylko na przewracanie stron w książce, książce która wciągnęła mnie od początku.
„Wpadka. Wyznania współczesnej przyszłej matki” Rebecci Eckler to naprawdę zabawna powieść w formie pamiętnika pisanego przez przyszłą matkę. Razem z nią przebywamy trwającą dziewięć miesięcy podróż przez ciążę wraz z towarzyszącymi jej atrakcjami.
Wszystkim planującym i nie planującym POLECAM.
6 lat temu





