Pokazywanie postów oznaczonych etykietą sale. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą sale. Pokaż wszystkie posty

sobota, 14 stycznia 2012

40 20 10


Miało być o filmie, a jest znów o wyprzedażach. H&M w tym tygodniu obniżył ceny niektórych przecenionych towarów i tym sposobem w mojej szafie znalazły się trzy nowe rzeczy.


Pierwszą jest cekinowa złota spódniczka, wokół której krążyłam już od dłuższego czasu. 40 zł z 99,90zł
Drugą dość odważne różowe spodnie. W tym przypadku cena zadecydowała o tym, że znalazły się ze mną przy kasie. 20zł ze 129,90zł
I ostatnią - rewelacyjny szal. Jest gruby i długi, a kolor oscyluje między burgundem, a ciemnym fioletem. 10zł z 59,90zł


Jeśli macie trochę czasu - przejdźcie się do tej sieciówki, bo wśród ogólnego bałaganu można znaleźć jeszcze warte uwagi egzemplarze.

czwartek, 29 grudnia 2011

wyprzedaże, wyprzedaże!


Święta, Święta i po Świętach. Czas miło spędzony mija w zastraszającym tempie, ale na pocieszenie mamy zimowe wyprzedaże :)

We wtorek od rana ruszyłam na łowy.Postawiłam głównie na buty i torebki, tłumy do przymierzalni zdecydowanie odstraszały mnie od mierzenia czegokolwiek.
Na zdjęciach to, co przyniosłam ze sobą do domu.

Ze Stradivariusa 2 pary butów. Obie błyszczące.

Pierwsze to oksfordki, przypominają mi TE od Miu Miu.

Drugie na obcasie. Na żywo wyglądają o wiele lepiej :)

I tu właśnie mam pierwszy problem. Na początku miesiąca kupiłam inne buty na obcasie z glitterowym wykończeniem. Tamte są z New Looka i są niższe. Niepotrzebne mi dwie pary błyszczących butów. Które zostawić?

Moją własnością stała się też wężowa kopertówka, która podobała mi się już od dłuższego czasu.


Ale to nie koniec torebek. Do domu przytachałam też dwie bardzo podobne do siebie. Pierwsza tańsza, druga trochę (dwa razy) droższa. Która jest lepsza?


W Bershce kupiłam też granatową, asymetryczną spódnicę (krótszą z przodu, dłuższą z tyłu), którą już kiedyś pokazywałam na blogu (KLIK).

Skromnie tym razem, ale z resztą zakupów wstrzymam się do większych redukcji cen.
A Wam coś udało się zdobyć?