Polskie magazyny coraz częściej nas rozpieszczają i dołączają do swoich wydań dodatki. Wraz z czerwcowym numerem Glamour (cena 7,99zł) możemy dostać jeden z trzech kosmetyków Oriflame: tusz do rzęs, błyszczyk bądź pomadkę. Ja zdecydowałam się na ostatni wariant i nie żałuję. Pomadka Beauty Triple Color w ofercie Oriflame kosztuje 32,90zł, mnie trafiła się w kolorze Love Pink i jest to dość ciemny róż. Na ustach kolor utrzymuje się ok 3 godzin.
Glamour z tym dodatkiem dostępne jest do jutra włącznie - w czwartek ukazuje się nowy numer - więc jeśli jesteście zainteresowane, nie zwlekajcie z zakupem :)
Jakiś czas temu zaintrygowała mnie okładka brytyjskiego wydania Elle, a dokładniej wiecznie młody David widniejący na niej.
Pomyślałam, że szkoda iż w polskich magazynach kolorowych (skierowanych głównie do kobiet) niemal nie widuje się mężczyzn i po kilku dniach miałam już odpowiedź na moją prośbę. Z pierwszej strony najnowszego wydania Fashion Magazine (lato 2012) spoglądają na nas Robert Lewandowski i Zuza Bijoch.
FM uważam za najlepszy modowy magazyn w Polsce, ale tym razem się nie popisali. Pomysł na sesję sportowo - modową jest naprawdę fajny, stylizacje świetne, modele również super, ale same zdjęcia nie zachwycają. Na dodatek okładka jest tak mocno wyphotoshopowana, że patrzenie na nią aż boli.
Podoba Wam się pomysł umieszczania mężczyzn w głównych sesjach modowych magazynów? Kogo widzicie na takim miejscu?
W ostatni majowy dzień wróciłam do domu z nowymi zdobyczami. W biblioteczce Biedronki właśnie pojawiła się nowa oferta książkowa i udało mi się kupić "Blondynkę w Chinach" Beaty Pawlikowskiej za 19,90 zł . Cena wydaje się atrakcyjna - ta sama książka w twardej oprawie w księgarniach kosztuje 59 zł.
Weszłam też do sklepu zazwyczaj omijanego przeze mnie - Croppa. Dawno temu w jednej z gazet wypatrzyłam sobie tenisówki z tej sieciówki. Niestety cena 80zł mnie nie przekonywała. Aktualnie w sklepach gdzie pozostały (a jest to starsza kolekcja) zostały przecenione na 29,99zł. Mojego rozmiaru w Łodzi już nie było, ale skusiłam się na większe tym bardziej, że aktualnie na facebooku Croppa można wygenerować sobie 30% kod zniżkowy na całą kolekcję (dotyczy on również przecen). Podobne kody można aktualnie znaleźć na fb Mohito (też 30%) i House. Ostatecznie za kwiatkowe trampki zapłaciłam 21 zł :)
Teraz czekam na słoneczny weekend, żeby założyć kwieciste buty i z książką w ręku przenieść się do Chin.
Dziś w ten bardzo ważny dzień chciałabym się z Wami podzielić wzruszającym filmem reklamowym Procter & Gamble. P&G przygotował go przed zbliżającymi się Igrzyskami Olimpijskimi, żeby uhonorować mamy za wszystko co robią i podkreślić, że bycie mamą to najcięższa i najwspanialsza praca.
Tak więc bez owijania w bawełnę - przed obejrzeniem przygotujcie sobie chusteczki.
Cokolwiek dziś robicie pamiętajcie o swoim Mamach ;)
Ostatni raz magazyn "Uroda" miałam w rękach kilka lat temu podczas wakacji nad Bałtykiem, ale wczoraj widząc w kiosku zafoliowaną gazetę nie mogłam sobie odmówić jej kupna. Do czerwcowego numeru dołączone jest nawilżające mleczko do ciała Bielenda BAWEŁNA. Produkt jest pełnowymiarowy i wraz z gazetą kosztuje 5,5zł. Na jego wypróbowanie trochę poczekam, bo aktualnie mam otwarte 3 różne balsamy, ale na pewno się nie zmarnuje, bo data ważności upływa dopiero w styczniu 2015 roku.
I jeszcze gratis ode mnie - nowość i mój typ na dzisiejsze śniadanie Philadelphia z Milką :D
Dawno już nie miałam dwóch różnych lakierów na paznokciach, ale pogoda z ostatnich dni przypomniała mi o tym trendzie z zeszłego lata. Wyciągnęłam więc Pure Turqoise Barry M i Świeżo malowane Barbry i dałam im ponowną szansę po prawie rocznej przerwie. Połączenie to nie rzuca się bardzo w oczy i według mnie wygląda całkiem przyzwoicie.
Przy pięknej wiosennej i letniej pogodzie nie potrafię nosić ciemnych barw na paznokciach - w głowie mi tylko róże, brzoskwinie, korale i różne odcienie niebieskiego. Czy tylko ja tak mam? ;>