Pokazywanie postów oznaczonych etykietą lakiery do paznokci. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą lakiery do paznokci. Pokaż wszystkie posty

poniedziałek, 5 listopada 2012

Lakierowy raj



W związku z letnią atmosferą wprowadzoną przez ostatni post stwierdziłam, że pokażę lakiery, które zgromadziłam wiosną i latem tego roku. Ten post miał się już nie ukazać, ale skoro zrobiłam zdjęcia szkoda byłoby ich nie dodawać. Niestety po ich zgraniu na komputer zdałam sobie sprawę, iż nie ma na nich wszystkich 'nowości', ale co tam trzy lakiery 'w tę czy w tamtą' ;)


1 - Q by Colour Alike 164 Tańczę i jem pomarańcze (nie znoszę nazwy, lakier lubię)
2 - Q by Colour Alike 169 Lilandia (na żywo kolor jest zdecydowanie wyraźniejszy)
3 - Colour Alike 209
4 - Colour Alike 201 Wielki Błękit
5 - Colour Alike 12 Caffe Macchiato
6 - KIKO 371
7 - KIKO 338 (fiolet, który na zdjęciu wygląda jak niebieski)
8 - KIKO 313
9 - KIKO 278
10 - Miss Sporty Clubbing Colours 453
11 - Miss Sporty Clubbing Colours 313
12 - Miss Sporty Clubbing Colours 452 (nałożony na płytkę wygląda zupełnie inaczej, jest bardziej łagodny i jaśniejszy)
13 - Miss Sporty Clubbing Colours 456 (mój ulubiony odcień lakierów Miss Sporty)
14 - ESSIE Watermelon (uwielbiam!!!)
15 - ESSIE Mint Candy Apple
16 - ORLY Cashmere Cardigan
17 - Wibo Amazing Amazone Nr 3
18 - Sally Hansen complete Salone Manicure - Amazing Blaze (pędzelki z tej serii lakierów są fantastyczne)
19 - H&M - Flamingo Pink
20 - H&M - Blue My Mind (cudowny kobalt)
21 - MIYO Mini Drops No 61
22 - Essence Colour&Go - 86 a lovely secret

I jeszcze kilka zbliżeń w celu pokazania faktury lakieru ;)

Wśród tego grona znalazłam swoich ulubieńców, lakiery przeciętne i jeden, który bardzo mnie zawiódł - jesteście w stanie odgadnąć który to?
A może któryś szczególnie przypadł Wam do gustu?

A tymczasem nadeszła pora na bardziej stonowane barwy i ciemniejsze kolory, bo tylko takie goszczą u mnie na paznokciach jesienią i zimą. Dlatego większość z tych radosnych lakierów udała się właśnie na sen zimowy do pudełka i ujrzy światło dzienne dopiero w przyszłym roku..

czwartek, 25 października 2012

Wild craft


Ostatnia edycja limitowana Essence - WILD CRAFT podbiła moje serce. Stojąc przed standem z limitką ciężko było mi się powstrzymać od wzięcia każdego z kosmetyków. Na szczęście rozsądek mnie nie opuścił i przy kasie wylądowałam tylko z lakierem do paznokci, rozświetlaczem i dwustronnym pędzlem.



Magię rozświetlaczy poznałam dopiero pod koniec zeszłego roku. Obecnie mam ich 3, a ten z Wild Craft już stał się moim ulubieńcem.


Lakier "mystic Lilac' wprowadza mnie w mroczną, jesienną aurę. Nakłada się go bez problemu, a dwie cienkie warstwy w zupełności wystarczają. Wygląda on TAK. Na żywo jest to fioletowy brąz.

Macie coś z tej limitki? Czy może zupełnie nie ruszają Was kosmetyki produkowane w krótkich seriach?



niedziela, 1 lipca 2012

Nowy niebieściaczek w rodzinie


Dzięki piątkowej wymianie do mojej rodziny lakierów Colour Alike dołączył Wielki błękit.
Jeszcze nie zdążyłam go przetestować, ale jak tylko to zrobię dam znać.

Przy okazji prezentuję moją całą kolekcję CA.


Wpadł Wam w oko któryś z kolorów?

niedziela, 6 maja 2012

Świeżo malowany turkus



Dawno już nie miałam dwóch różnych lakierów na paznokciach, ale pogoda z ostatnich dni przypomniała mi o tym trendzie z zeszłego lata. Wyciągnęłam więc Pure Turqoise Barry M i Świeżo malowane Barbry i dałam im ponowną szansę po prawie rocznej przerwie. Połączenie to nie rzuca się bardzo w oczy i według mnie wygląda całkiem przyzwoicie.


Przy pięknej wiosennej i letniej pogodzie nie potrafię nosić ciemnych barw na paznokciach - w głowie mi tylko róże, brzoskwinie, korale i różne odcienie niebieskiego. Czy tylko ja tak mam? ;>

piątek, 6 kwietnia 2012

LE Marble Mania od Essence


Wciągnęłam się w edycje limitowane Essence i pewnie dużą rolę tu odgrywa fakt, że tak ciężko je dostać. Dlatego kiedy niedawno koleżanka wybierała się do Berlina poprosiłam ją o kupno kilku rzeczy. Z mojej długiej listy udało się jej zdobyć dla mnie 2 kosmetyki z serii limitowanej Marble Mania.



Lakier 03 Silver twister jak sama nazwa mówi jest srebrny. Duży plus za to, że jest bezdrobinkowy. W swojej kolekcji posiadam bardzo podobny odcień z Barry M, ale jak wiadomo lakierów nigdy dość ;)



Ogólnie nie szaleję za cieniami do powiek, ale mam słabość do tych wypiekanych, więc cieszę się, że numer 03 Swirl it, baby! do nich dołączył. Jest to chłodny, brudno rożowy kolor z domieszką szarości.


Marble Mania podobno aktualnie jest dostępna w drogeriach niesieciowych (oferujących kosmetyki Essence) i w Tesco Extra. Sama z chęcią przygarnęłabym jeszcze róż, ale akurat w łódzkim Tesco na próżno szukać tej limitowanki.

wtorek, 7 lutego 2012

Fantasy Glitter - Confetti


Na początku roku nastąpił prawdziwy wysyp lakierów Fantasy Glitter na blogach urodowych. Kusiły bardzo, ale początkowo oparłam się ich urokowi. W tamtym tygodniu będąc w Naturze stanęłam przed szafą Sensique i przepadłam. Nie mogłam wrócić do domu z pustymi rękoma.


Zdecydowałam się na kolor Confetti i w ogóle nie żałuję. Lakier jest obłędny! To granat z cudownymi holograficznymi drobinkami brokatu. Paznokcie nim pokryte niesamowicie się mienią i na pewno są widoczne z daleka, szczególnie fascynująco wyglądają w sztucznym świetle. Żadne ze zdjęć nie oddaje jego prawdziwego uroku. Zmywanie zapewne będzie katorgą, ale dla takiego efektu warto się pomęczyć.
Ja nałożyłam 2 warstwy i wygląda to dobrze, do zdjęć jednak przydałaby się trzecia, ale podczas malowania nie pomyślałam nawet, że trafi on na bloga :) Pokazuję też zdjęcie, które zupełnie nie wyszło, a widoczny na nim jest efekt jaki można osiągnąć tym lakierem.


Fantasy Glitter jest serią limitowaną i teraz już wiem, że lepiej jej nie przegapić, tym bardziej, że koszt lakieru to 5,49zł

środa, 7 września 2011

paczka z Douglasa

W ubiegłym tygodniu dowiedziałam się o promocji na wejście na rynek sklepu internetowego Douglas - wraz z kodem rabatowym dostawało się 40zł zniżki na pierwsze zakupy. Nie mogłam ominąć takiej promocji i zdecydowałam się zamówić lakier do paznokci firmy OPI.
Mój kolor to OPI ON COLLINS AVE i jest to czerwień lekko wpadająca w róż.
Wypróbuję i dam znać czy rzeczywiście lakier jest tak świetny jak głoszą o nim legendy.

poniedziałek, 20 czerwca 2011

dwukolorowe paznokcie - część 2.


























Spodobał mi się trend tegorocznego lata na dwukolorowe paznokcie i znowu sobie takie sprawiłam. Tym razem na pierwszy rzut oka nawet nie widać, że mam inne kolory nałożone na płytkę.


































A o tym, skąd Barry M w kolorze fuksji znalazł się w mojej kosmetyczce (a dokładnie to w lodówce) już niebawem :)



----------------------------------
Przy okazji chciałabym napisać, iż biorę udział w rozdaniach:

u Siulki
















na blogu Craving for Beauty

















i u Miyake

środa, 15 czerwca 2011

Czy powinnam nazwać tego posta HAULem KOSMETYCZNYM? ;>



Bawi mnie sama nazwa i trend nazywana zakupów w ten sposób. Ale oto właśnie one, moje nabytki, które niedawno przyniósł listonosz.
Wszystkie kosmetyki pochodzą z zagranicznych sklepów i były zamawiane w zakupach/zamówieniach grupowych. Są tu i lakiery Barry M, w tym czarny pękacz, krem (a właściwie masło) na skórki z LUSHa i kilka must have z ELFa. Wypróbuję i dam znać co jest warte posiadania.

A teraz idę malować paznokcie Pink Flamingo :)