6 lat temu
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Essence. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Essence. Pokaż wszystkie posty
czwartek, 25 października 2012
Wild craft
Ostatnia edycja limitowana Essence - WILD CRAFT podbiła moje serce. Stojąc przed standem z limitką ciężko było mi się powstrzymać od wzięcia każdego z kosmetyków. Na szczęście rozsądek mnie nie opuścił i przy kasie wylądowałam tylko z lakierem do paznokci, rozświetlaczem i dwustronnym pędzlem.
Magię rozświetlaczy poznałam dopiero pod koniec zeszłego roku. Obecnie mam ich 3, a ten z Wild Craft już stał się moim ulubieńcem.
Lakier "mystic Lilac' wprowadza mnie w mroczną, jesienną aurę. Nakłada się go bez problemu, a dwie cienkie warstwy w zupełności wystarczają. Wygląda on TAK. Na żywo jest to fioletowy brąz.
Macie coś z tej limitki? Czy może zupełnie nie ruszają Was kosmetyki produkowane w krótkich seriach?
piątek, 6 kwietnia 2012
LE Marble Mania od Essence
Wciągnęłam się w edycje limitowane Essence i pewnie dużą rolę tu odgrywa fakt, że tak ciężko je dostać. Dlatego kiedy niedawno koleżanka wybierała się do Berlina poprosiłam ją o kupno kilku rzeczy. Z mojej długiej listy udało się jej zdobyć dla mnie 2 kosmetyki z serii limitowanej Marble Mania.
Lakier 03 Silver twister jak sama nazwa mówi jest srebrny. Duży plus za to, że jest bezdrobinkowy. W swojej kolekcji posiadam bardzo podobny odcień z Barry M, ale jak wiadomo lakierów nigdy dość ;)
Ogólnie nie szaleję za cieniami do powiek, ale mam słabość do tych wypiekanych, więc cieszę się, że numer 03 Swirl it, baby! do nich dołączył. Jest to chłodny, brudno rożowy kolor z domieszką szarości.
Marble Mania podobno aktualnie jest dostępna w drogeriach niesieciowych (oferujących kosmetyki Essence) i w Tesco Extra. Sama z chęcią przygarnęłabym jeszcze róż, ale akurat w łódzkim Tesco na próżno szukać tej limitowanki.
Subskrybuj:
Posty (Atom)










