Pokazywanie postów oznaczonych etykietą zakupy. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą zakupy. Pokaż wszystkie posty

piątek, 27 listopada 2015

BLACK FRIDAY 2015 - promocje, zniżki i rabaty



Czas szybko płynie, znowu nadszedł amerykański dzień szaleństwa zakupowego - Black Friday. Wprawdzie w Polsce nie obchodzimy Święta Dziękczynienia, ale już kolejny rok możemy zaszaleć i w Czarny Piątek skorzystać z promocji przygotowanych specjalnie na ten dzień. .
Poniżej zestawienie promocji obowiązujacych 27 listopada 2015:

303 AVENUE      20% zniżki na całą kolekcję w dniach 27.11-29.11
ANSWEAR          -30% przy zakupie minimum 2 sztuk, promocja obowiązuje na wybrane marki (kod: BLACK30)
ASOS                    z hasłem CYBER 20% zniżki (ważne do 1.12)
BERSHKA             -20%  na wybrane kategorie
CCC                      rabat 20% na wszystko dla klubowiczów (do 30.11)
CUBUS                 w sklepach stacjonarnych wszystkie kurtki -50% a mnóstwo innych produktów -70%
DEEZEE                 -30% na wszystko z hasłem BLACKFRIDAY2015 (minimalna kwota zamówienia 50zł)
DIVERSE              30% rabatu na wszystko do 29.11.2015 roku.  Oferta obowiązuje online (kod: BLACK30) i w sklepach stacjonarnych, nie łączy się z innymi promocjami,
EOBUWIE            z kodem BLACKFRIDAY zniżka od 10% do 30%
ESOTIQ                -40% na całą kolekcję
F&F                       30% rabatu przy zakupiach za min. 30 zł (rabat naliczany jest przy kasie. Oprócz odzieży obejmuje: obuwie, akcesoria, biżuterię, bieliznę i artykuły pończosznicze)  -  do 29.11.2015
GOMEZ.PL           do 30% zniżki na hasło ALLBLACK ważne do 30.11.2015 (-20% na Michael Kors, FURLA, Stuart Weitzman, Twin Set)
HOUSE                 -25% na wszystko (kod: blackfriday)
JUST PAUL          20% mniej z kodem: blackfriday
MANGO              27-29 listopada 30% zniżki na hasło 5BLACK2015
MASSIMO DUTTI             -20% znizki na całą kolekcję
MEDICINE           30% taniej z kodem BLACK
OYSHO                 zniżka 20% na całą kolekcję
PROMOD            -20% na produkty nieprzecenione
PULL&BEAR       -20% (i online dodatkowo darmowa wysyłka)
SINSAY                 -20% na całą kolekcję (hasło:  20151127) oraz darmowa dostawa kurierem standardowym
STRADIVARIUS 20% zniżki na swetry, spódnice oraz biżuterię
ZALANDO           -15% z hasłem BLACK24F na rzeczy dostępne na TEJ stronie 
ZARA HOME      -20% na cały asortyment plus darmowa wysyłka


Pozostaje mi tylko życzyć Wam przyjemnych zakupów ;-)

środa, 15 czerwca 2011

Czy powinnam nazwać tego posta HAULem KOSMETYCZNYM? ;>



Bawi mnie sama nazwa i trend nazywana zakupów w ten sposób. Ale oto właśnie one, moje nabytki, które niedawno przyniósł listonosz.
Wszystkie kosmetyki pochodzą z zagranicznych sklepów i były zamawiane w zakupach/zamówieniach grupowych. Są tu i lakiery Barry M, w tym czarny pękacz, krem (a właściwie masło) na skórki z LUSHa i kilka must have z ELFa. Wypróbuję i dam znać co jest warte posiadania.

A teraz idę malować paznokcie Pink Flamingo :)

sobota, 2 kwietnia 2011

wiosenne lakiery

w kwiecień wstępuję z wiosennymi lakierami do paznokci. lakierami pochodzącymi z limitowanej serii colour alike łódzkiej firmy barbra :)

i póki co, to ostatni mój nabytek przed nowym postanowieniem - zakazem zakupów. pora się opamiętać i pohamować.
szafa się nie domyka, nie mam już gdzie trzymać torebek i butów.
czas na generalne porządki!
zaczęłam segregować ubrania, wyrzucać, oddawać i wystawiać na allegro, ale idzie mi to bardzo, bardzo opornie. mam nadzieję, że do świąt się z tym uporam :)

piątek, 18 marca 2011

fanty z londynu

zmobilizowałam się i postanowiłam pokazać londyńskie zakupy. nie ma tego wiele, bo szkoda było mi czasu na chodzenie po sklepach. jak dotarłam na oxford street marzyłam tylko o tym, żeby gdzieś usiąść. dogodne miejsce znalazłam dopiero w dziale obuwniczym w primarku :)
zdjęcia niezbyt dobrej jakości, bo wciąż nie dorobiłam się nowego aparatu.


na pierwszy ogień idą torebki:

szkoda, że nie możecie zobaczyć jak ładny jest ten konik na biegunach.

skarpetki, papcie i opaska:

zwykłe czarne baleriny i jazzówki:

znalazłam kosmetyczkę podróżną i opakowaniami na kosmetyki za 1Ł (nie mogę doczekać kiedy się przydadzą)

przywiozłam też coś do poczytania

i do pooglądania
tak jak wspominałam - skromnie, ale jestem zadowolona :)