Pokazywanie postów oznaczonych etykietą wydarzenia. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą wydarzenia. Pokaż wszystkie posty

piątek, 27 listopada 2015

BLACK FRIDAY 2015 - promocje, zniżki i rabaty



Czas szybko płynie, znowu nadszedł amerykański dzień szaleństwa zakupowego - Black Friday. Wprawdzie w Polsce nie obchodzimy Święta Dziękczynienia, ale już kolejny rok możemy zaszaleć i w Czarny Piątek skorzystać z promocji przygotowanych specjalnie na ten dzień. .
Poniżej zestawienie promocji obowiązujacych 27 listopada 2015:

303 AVENUE      20% zniżki na całą kolekcję w dniach 27.11-29.11
ANSWEAR          -30% przy zakupie minimum 2 sztuk, promocja obowiązuje na wybrane marki (kod: BLACK30)
ASOS                    z hasłem CYBER 20% zniżki (ważne do 1.12)
BERSHKA             -20%  na wybrane kategorie
CCC                      rabat 20% na wszystko dla klubowiczów (do 30.11)
CUBUS                 w sklepach stacjonarnych wszystkie kurtki -50% a mnóstwo innych produktów -70%
DEEZEE                 -30% na wszystko z hasłem BLACKFRIDAY2015 (minimalna kwota zamówienia 50zł)
DIVERSE              30% rabatu na wszystko do 29.11.2015 roku.  Oferta obowiązuje online (kod: BLACK30) i w sklepach stacjonarnych, nie łączy się z innymi promocjami,
EOBUWIE            z kodem BLACKFRIDAY zniżka od 10% do 30%
ESOTIQ                -40% na całą kolekcję
F&F                       30% rabatu przy zakupiach za min. 30 zł (rabat naliczany jest przy kasie. Oprócz odzieży obejmuje: obuwie, akcesoria, biżuterię, bieliznę i artykuły pończosznicze)  -  do 29.11.2015
GOMEZ.PL           do 30% zniżki na hasło ALLBLACK ważne do 30.11.2015 (-20% na Michael Kors, FURLA, Stuart Weitzman, Twin Set)
HOUSE                 -25% na wszystko (kod: blackfriday)
JUST PAUL          20% mniej z kodem: blackfriday
MANGO              27-29 listopada 30% zniżki na hasło 5BLACK2015
MASSIMO DUTTI             -20% znizki na całą kolekcję
MEDICINE           30% taniej z kodem BLACK
OYSHO                 zniżka 20% na całą kolekcję
PROMOD            -20% na produkty nieprzecenione
PULL&BEAR       -20% (i online dodatkowo darmowa wysyłka)
SINSAY                 -20% na całą kolekcję (hasło:  20151127) oraz darmowa dostawa kurierem standardowym
STRADIVARIUS 20% zniżki na swetry, spódnice oraz biżuterię
ZALANDO           -15% z hasłem BLACK24F na rzeczy dostępne na TEJ stronie 
ZARA HOME      -20% na cały asortyment plus darmowa wysyłka


Pozostaje mi tylko życzyć Wam przyjemnych zakupów ;-)

poniedziałek, 25 lutego 2013

Najpiękniejsze Oscarowe kreacje 2013


Po raz pierwszy obejrzałam całą relację i muszę przyznać, że zrobiła na mnie spore wrażenie. Seth MacFarlane w roli prowadzącego spisał się znakomicie, większych niespodzianek wśród zwycięzców nie było, ale nie o tym chciałam... Dla mnie była to noc jednej sukni i żadna inna kreacja nie była w stanie jej przyćmić. Obstawiam, że wystąpi ona w niejednym rankingu na najlepszą suknię i to nie tylko podsumowujących ostatnią noc, ale i będzie się do niej wracać w następnych latach. Oczekiwania wobec kreacji Jennifer Lawrence były wysokie i aktorka nie zawiodła. Na czerwonym dywanie pokazała się w sukni Christian Dior Haute Couture i olśniła swoim wyglądem wszystkich.





Mój numer dwa to Charlize Theron, która wyglądała niezwykle subtelnie. Biała suknia Christian Dior Haute Couture, biżuteria Harry Winston



Jessica Chastain– w stylu starego Hollywood, w specjalnie dla niej zaprojektowanej sukni z trenem od Giorgio Armaniego wyglądała zjawiskowo. Barwa kreacji idealnie współgrała z jej karnacją oraz kolorem włosów.



Jennifer Aniston - niesamowicie podoba mi się prostota jej sukni (od Valentino), makijażu i fryzury. Bez zastanowienia kupuję całe to połączenie.



Oraz Amy Adams w lawendzie. Suknia Oscar De La Renta, biżuteria Moa.




Tegoroczne suknie zachwyciły czy może nie zrobiły na Was wrażenia? Jakie są Wasze typy?

Zdjęcia pochodzą ze stron Just Jared i  Vogue UK.

poniedziałek, 27 lutego 2012

Najlepsze Oscarowe kreacje 2012


Nagrody Akademii Filmowej wręczone, ale nie tylko one były ważne ubiegłej nocy. Ja tak samo jak na ogłoszenie zwycięzców czekałam na pokazanie się gwiazd na czerwonym dywanie. Z wypiekami na twarzy śledziłam najnowsze zdjęcia i oto prezentuję mój mały ranking.

Kreacja Gwyneth Paltrow od Toma Forda zauroczyła mnie prostotą formy oraz minimalizmem i jest moim numerem 1 ubiegłej nocy.



Interesującymi sukienkami uwagę zwróciły również:
Milla Jovovich w niezwykle Hollywoodzkim stylu od Elie Saab


Jessica Chastain w ręcznie zdobionej sukni z domu mody McQueen


Berenice Bejo - Elie Saab z pięknymi rękawkami


Michelle Williams - Louis Vuitton


Octavia Spencer w świetnej kreacji od Tadashi Shoji


oraz Emma Stone - Giambattista Valli




Która ze stylizacji podoba Wam się najbardziej? A może Wasze typy są zupełnie inne?
Zdjęcia pochodzą ze stron: Fashionista, Vogue UK oraz People.

Noc Oscarów 2012


Niecała godzina dzieli nas od rozpoczęcia ceremonii rozdania Oscarów i od werdyktu Akademii Filmowej. Nie udało mi się obejrzeć wszystkich filmów, ale w piątek sporo nadrobiłam. Byłam na enemefie, czyli Nocnym Maratonie Filmowym. Okazja była to niesamowita, aby obejrzeć 4 nominowane tytuły w ciągu kilku godzin.


Maraton rozpoczął się od "Artysty", który najbardziej przypadł mi do gustu. Ten czarno-biały, niemy obraz opowiada prostą historię w niebanalny sposób i mam nadzieję, że dzisiejszej nocy zostanie doceniony i zdobędzie nagrodę w kategorii najlepszy film, a Jean Dujardin zostanie wyróżniony jako najlepszy aktor.


Drugim filmem był "Mój tydzień z Marilyn". W ciągu 100 minut spędziłam tydzień ze światowej sławy aktorką, która z jednej strony jest symbolem seksapilu, z drugiej jest zagubioną, niepewną siebie osobą. Ciekawa jestem czy Michelle Williams ma szanse na Oscara.


Był też bardzo przyjemny "O północy w Paryżu". Ubolewam tylko nad tym, iż wszystkie momenty, kiedy pokazywane było tytułowe miasto zdążyły zmieścić się w poniższym trailerze.


Niestety o czwartej nad ranem nie byłam w stanie dostrzec wspaniałości "Szpiega". Po czterdziestu minutach miałam wrażenie, że nawet wypity przed chwilą energetyk nie pozwoli mi na dobrnięcie do końca. Może jeszcze wrócę do tego filmu.

Żałuję też, iż przed galą nie udało mi się obejrzeć "Żelaznej Damy", "Spadkobierców" oraz "Rozstania", ale co się odwlecze to... ;)


wtorek, 26 lipca 2011

Ślubnie - Anja i Sasha.

Powracam po krótkiej przerwie z ostatnim lipcowym ślubem, o którym chciałabym wspomnieć.
Anja Rubik i Sasha Knezević pobrali się 16 lipca na Majorce. Zwiewna krótka z przodu, długa z tyłu sukienka modelki jest projektem wspólnym jej samej i Petera Dundasa (PUCCI). Mnie osobiście kojarzy się ze strojem Czerwonego Kapturka i nie wiem czy rozpatrywać to jako pozytyw. Natomiast marzeniem moim jest, aby chociaż połowa Panów Młodych wyglądała tak jak Sasha w garniturze od Lanvin :)
A Wam spodobała się sukienka Anji? Jesteście bardziej za tradycyjnymi długimi sukniami czy za nutką szaleństwa?

Zdjęcia pochodzą ze strony: http://thefashpack.onsugar.com

poniedziałek, 4 lipca 2011

Monaco Royal Wedding

W sobotę, 02 lipca miał miejsce kolejny bardzo ważny ślub w tym roku - Książę Albert II (władca Monako) wymienił przysięgę małżeńską z pływaczką z RPA - Charlene Wittstock. Ciężko pisać o tej uroczystości, gdyż mimo cudownej oprawy - pięknego miejsca zaślubin, tłumów gości (zaproszono 3500 osób, w tym wielu przywódców państw, celebrytów) nie widziałam jeszcze tak smutnej Panny Młodej. Podobno potwierdziły się plotki głoszące o kolejnym nieślubnym dziecku Księcia Alberta, a Wittstock powstrzymano od ucieczki.
Charlene miała suknię Giorgio Armani Prive z pięciometrowym trenem, wysadzaną 40000 kryształami Swarovskiego i 20000 perłami. Jej wykonanie zajęło 2500 godzin pracy, a do wykonania welonu zużyto 20 metrów jedwabiu.
A co Wy sądzicie o tym ślubie?
Zdjęcia pochodzą ze stron: http://www.palais.mc i http://www.dailymail.co.uk

środa, 1 czerwca 2011

dzień dziecka.

Wszyscy dorośli byli kiedyś dziećmi,
ale niewielu z nich pamięta o tym.


Antoine de Saint-Exupéry — 'Mały Książę'





w tym wyjątkowym dniu starajmy się o tym nie zapominać.
ja, zamierzam oderwać się odrobinę od codziennych obowiązków. o ile pogoda dopisze, może nie wybiorę się na huśtawki, drabinki i do piaskownicy, ale postaram się spędzić chociaż trochę czasu na dworze czytając książkę i przyglądając się ogródkowym kwiatkom :)

sobota, 14 maja 2011

Fashionphilosophy Fashion Week Poland maj 2011

Pięć dni temu zakończyła się czwarta edycja Fashionphilosophy Fashion Week Poland i cieszę się, że kolejny raz w czynny sposób miałam okazję w tym ważnym wydarzeniu uczestniczyć. Gdybym w kilku słowach miała opisać kolekcje zaprezentowane podczas Alei Projektantów - napisałabym : czerń, odcienie szarości i widoczne zamki z tyłu ubrań.
Najbardziej podobały mi się kolekcje Grome Design, MMC, Agaty Koschmieder, Paprockiego&Brzozowskiego, ale zdecydowanie pierwsze miejsce przyznaję BOHOBOCO. Na rynku są dopiero od roku, projekty tworzy duet Michał Gilbert Lach i Kamil Owczarek, którzy sami markę opisują jako „Nowojorską nonszalancję. Londyńską awangardę. Paryską elegancję. Mediolańskie dolce Vita.” Niby niedbałe, luźne stroje w stonowanych kolorach, a jednak doskonale dopracowane. Wyglądały wspaniale podczas ruchu modelek. Może Wam także się spodobają :)

Szkoda, że od stycznia nie dorobiłam się nowego aparatu, ciągle egzystuję przy pożyczonych i niestety jednym z nich nie byłam w stanie robić zdjęć, wszystkie powychodziły bardzo rozmazane, a z drugiego wykasowano mi wszystkie, które wykonałam pierwszego dnia. Zdjęcia kolekcji Bohoboco pochodzą ze strony luxlux.pl