Pokazywanie postów oznaczonych etykietą moda. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą moda. Pokaż wszystkie posty

poniedziałek, 25 lutego 2013

Najpiękniejsze Oscarowe kreacje 2013


Po raz pierwszy obejrzałam całą relację i muszę przyznać, że zrobiła na mnie spore wrażenie. Seth MacFarlane w roli prowadzącego spisał się znakomicie, większych niespodzianek wśród zwycięzców nie było, ale nie o tym chciałam... Dla mnie była to noc jednej sukni i żadna inna kreacja nie była w stanie jej przyćmić. Obstawiam, że wystąpi ona w niejednym rankingu na najlepszą suknię i to nie tylko podsumowujących ostatnią noc, ale i będzie się do niej wracać w następnych latach. Oczekiwania wobec kreacji Jennifer Lawrence były wysokie i aktorka nie zawiodła. Na czerwonym dywanie pokazała się w sukni Christian Dior Haute Couture i olśniła swoim wyglądem wszystkich.





Mój numer dwa to Charlize Theron, która wyglądała niezwykle subtelnie. Biała suknia Christian Dior Haute Couture, biżuteria Harry Winston



Jessica Chastain– w stylu starego Hollywood, w specjalnie dla niej zaprojektowanej sukni z trenem od Giorgio Armaniego wyglądała zjawiskowo. Barwa kreacji idealnie współgrała z jej karnacją oraz kolorem włosów.



Jennifer Aniston - niesamowicie podoba mi się prostota jej sukni (od Valentino), makijażu i fryzury. Bez zastanowienia kupuję całe to połączenie.



Oraz Amy Adams w lawendzie. Suknia Oscar De La Renta, biżuteria Moa.




Tegoroczne suknie zachwyciły czy może nie zrobiły na Was wrażenia? Jakie są Wasze typy?

Zdjęcia pochodzą ze stron Just Jared i  Vogue UK.

poniedziałek, 27 lutego 2012

Najlepsze Oscarowe kreacje 2012


Nagrody Akademii Filmowej wręczone, ale nie tylko one były ważne ubiegłej nocy. Ja tak samo jak na ogłoszenie zwycięzców czekałam na pokazanie się gwiazd na czerwonym dywanie. Z wypiekami na twarzy śledziłam najnowsze zdjęcia i oto prezentuję mój mały ranking.

Kreacja Gwyneth Paltrow od Toma Forda zauroczyła mnie prostotą formy oraz minimalizmem i jest moim numerem 1 ubiegłej nocy.



Interesującymi sukienkami uwagę zwróciły również:
Milla Jovovich w niezwykle Hollywoodzkim stylu od Elie Saab


Jessica Chastain w ręcznie zdobionej sukni z domu mody McQueen


Berenice Bejo - Elie Saab z pięknymi rękawkami


Michelle Williams - Louis Vuitton


Octavia Spencer w świetnej kreacji od Tadashi Shoji


oraz Emma Stone - Giambattista Valli




Która ze stylizacji podoba Wam się najbardziej? A może Wasze typy są zupełnie inne?
Zdjęcia pochodzą ze stron: Fashionista, Vogue UK oraz People.

wtorek, 22 listopada 2011

i będzie VERSACE dla H&M po raz drugi!


Kolekcja Versace dla H&M pojawiła się w sklepach 5 dni temu i zapewne została już wyprzedana, a nawet wieszaki i woreczki przeciw kurzowe zostały wystawione na Allegro. Emocje nie opadły, bloggerki nie zdążyły jeszcze pokazać swoich out fitów ze zdobyczami/prezentami , a to nie koniec współpracy domu mody Versace z H&M.
Wiosną 2012 znów zobaczymy złoto i wielobarwne nadruki, ale kolorystyka będzie bardziej stonowana, utrzymana w pastelowych barwach.


Ubrania i dodatki będą dostępne w wybranych sklepach w lutym 2012.
Ja już nie mogę doczekać się zdjęć całej kolekcji. A Wam jak podoba się ten mały sneak peek?


Zdjęcia pochodzą ze strony: Mirror UK

czwartek, 27 października 2011

i'm back in the game.



Powodów zniknięcia było kilka - jeden z głównych to mój wielki talent. Otóż nieświadomie zrobiłam sobie format dysku i niemalże poczułam się jak Carrie, kiedy to w jednym z odcinków SATC straciła zawartość swojego komputera. Na szczęście na ratunek ruszyło mi kilka osób (którym bardzo dziękuję) i myślę, że udało się odzyskać większość ważnych rzeczy, jednak minie trochę czasu zanim się do nich dokopię i je uporządkuję (odnalezionych zostało kilkaset tysięcy plików).
Nauczona tym przykrym doświadczeniem zapisuję teraz wszystko przed każdym zamknięciem komputera. Ciekawe tylko jak długo będę konsekwentna w tym co robię...


A żeby nie było tylko o nużących historiach komputerowych: kolejna marka INDITEXu otwiera w Polsce sklep internetowy. Od dziś zakupy na odległość będzie można robić w Bershce.
Wczoraj przejrzałam sobie asortyment dostępny w innych krajach i poniższe trzy rzeczy zwróciły moją uwagę.

Dla mnie zakupoholiczki jest to kolejna pokusa, niejednokrotnie jak nie znalazłam czegoś konkretnego w sklepie, bądź nie byłam do końca zdecydowana w kwestii zakupu, po powrocie do domu zapominałam. Teraz będą gnębić mnie myśli 'a może by tak kliknąć daną rzecz w sklepie online?'. Wyczuwam niebezpieczeństwo :]
A Wy zamierzacie coś kliknąć w najbliższym czasie?




środa, 10 sierpnia 2011

metallic trousers

Wszystkie znaki na niebie i ziemi zapowiadają, że metaliczne kolory będą widoczne jesienią na półkach sklepowych. Oczywiście musieliśmy trochę poczekać, zanim to co widoczne na wybiegach podczas tygodni mody będzie dostępne dla mas.
Zaprezentowany w zeszłym roku w Paryżu przez dom mody Balmain poniższy look jest jednym z moich ulubionych z kolekcji SS 2011. Odkąd zobaczyłam to zdjęcie zaczęłam śnić o białej marynarce i srebrnych spodniach :) Prawie identyczny blazer udało mi się dostać w Cubusie pod koniec wiosny, brakowało tylko dolnej części stroju.
Na szczęście w asortymencie sieciówki ZARA pojawiły się metaliczne, srebrne spodnie, które są bliskie ideału i oczywiście cena też jest bardziej przyzwoita (Balmain 3500€, Zara 200zł). Teraz pozostaje mi czekać na ich pojawienie się w moim mieście :)
A co Wy sądzicie o tym trendzie? Macie zamiar założyć coś w kolorze srebra lub złota?

piątek, 10 czerwca 2011

Czyżby Kate Middleton naśladowała Blair Waldorf?

Czyżby serialowa księżniczka wpływała na modowe wybory prawdziwej księżniczki (dobrze, Księżnej)?
Księżna Cambridge wystąpiła wczoraj na charytatywnej kolacji w Pałacu Kensington w pięknej sukni od brytyjskiej projektantki Jenny Packham, tej samej którą Blair Waldorf miała w jednym z ostatnich odcinków "Gossip Girl". Obie brunetki w cekinowej sukni wyglądały OLŚNIEWAJĄCO.

Mając Kate i Leighton jako ambasadorki łatwo się domyślić, że sukienka zostanie szybko wyprzedana. Od wczorajszego wieczoru zniknęła już ze stanu internetowego sklepu mytheresa.com

środa, 8 czerwca 2011

Mango in travel


W związku z tym, że jeszcze tylko dzisiaj ważny jest kupon zniżkowy do Mango (można go pobrać ze strony Mango TUTAJ) upoważniający do zniżki 30% przy zakupie jednego produktu lub 40% przy dwóch lub więcej chciałabym przypomnieć o bardzo fajnej sesji tej marki. Katalog z nią ukazał się na początku kwietnia i z chęcią go przeglądałam.
Isabeli Fontana została sfotografowana przed podróżą przechadzając się po lotniisku, przechodząc przez odprawę, pijąc kawę i czekając na bagaż. Zdjęcia wykonał Terry Richardoson. Kolorowe ubrania (może oprócz wysokich szpilek) wyglądają na wygodne i idealne na wycieczkę :)


sobota, 14 maja 2011

Fashionphilosophy Fashion Week Poland maj 2011

Pięć dni temu zakończyła się czwarta edycja Fashionphilosophy Fashion Week Poland i cieszę się, że kolejny raz w czynny sposób miałam okazję w tym ważnym wydarzeniu uczestniczyć. Gdybym w kilku słowach miała opisać kolekcje zaprezentowane podczas Alei Projektantów - napisałabym : czerń, odcienie szarości i widoczne zamki z tyłu ubrań.
Najbardziej podobały mi się kolekcje Grome Design, MMC, Agaty Koschmieder, Paprockiego&Brzozowskiego, ale zdecydowanie pierwsze miejsce przyznaję BOHOBOCO. Na rynku są dopiero od roku, projekty tworzy duet Michał Gilbert Lach i Kamil Owczarek, którzy sami markę opisują jako „Nowojorską nonszalancję. Londyńską awangardę. Paryską elegancję. Mediolańskie dolce Vita.” Niby niedbałe, luźne stroje w stonowanych kolorach, a jednak doskonale dopracowane. Wyglądały wspaniale podczas ruchu modelek. Może Wam także się spodobają :)

Szkoda, że od stycznia nie dorobiłam się nowego aparatu, ciągle egzystuję przy pożyczonych i niestety jednym z nich nie byłam w stanie robić zdjęć, wszystkie powychodziły bardzo rozmazane, a z drugiego wykasowano mi wszystkie, które wykonałam pierwszego dnia. Zdjęcia kolekcji Bohoboco pochodzą ze strony luxlux.pl