6 lat temu
środa, 23 maja 2012
"Uroda" z gratisowym mleczkiem do ciała
Ostatni raz magazyn "Uroda" miałam w rękach kilka lat temu podczas wakacji nad Bałtykiem, ale wczoraj widząc w kiosku zafoliowaną gazetę nie mogłam sobie odmówić jej kupna. Do czerwcowego numeru dołączone jest nawilżające mleczko do ciała Bielenda BAWEŁNA. Produkt jest pełnowymiarowy i wraz z gazetą kosztuje 5,5zł. Na jego wypróbowanie trochę poczekam, bo aktualnie mam otwarte 3 różne balsamy, ale na pewno się nie zmarnuje, bo data ważności upływa dopiero w styczniu 2015 roku.
I jeszcze gratis ode mnie - nowość i mój typ na dzisiejsze śniadanie Philadelphia z Milką :D
niedziela, 6 maja 2012
Świeżo malowany turkus
Dawno już nie miałam dwóch różnych lakierów na paznokciach, ale pogoda z ostatnich dni przypomniała mi o tym trendzie z zeszłego lata. Wyciągnęłam więc Pure Turqoise Barry M i Świeżo malowane Barbry i dałam im ponowną szansę po prawie rocznej przerwie. Połączenie to nie rzuca się bardzo w oczy i według mnie wygląda całkiem przyzwoicie.
Przy pięknej wiosennej i letniej pogodzie nie potrafię nosić ciemnych barw na paznokciach - w głowie mi tylko róże, brzoskwinie, korale i różne odcienie niebieskiego. Czy tylko ja tak mam? ;>
piątek, 27 kwietnia 2012
Piątkowy wieczór
Mój plan na dzisiejszy wieczór: chill out przy jednym z ulubionych seriali w towarzystwie napoju Somersby :)
A Wy jak go spędzacie? Rozpoczęłyście długi weekend? Co zamierzanie robić w najbliższych dniach?
sobota, 21 kwietnia 2012
Narodowy Dzień Glamour
Dzisiaj Narodowy Dzień Glamour - święto wszystkich zakupoholiczek. Pełna lista zniżek i miejsc, gdzie można je wykorzystać znajduje się TUTAJ.
Ja podchodzę do tego dnia z mniejszą ekscytacją niż jeszcze kilka lat temu, ale nie wykluczam, że zajrzę do New Looka czy Reserved.
Pozostaje mi życzyć Wam udanych łowów ;)
wtorek, 17 kwietnia 2012
A może tym razem?
Wraz z falą zachwytów nad treningiem Ewy Chodakowskiej i ja skusiłam się na kupno Shape, do którego dołączona jest płyta z ćwiczeniami. Cudów nie oczekuję, ale chciałabym w końcu naprawdę zacząć ćwiczyć w domu. Ze swoim słomianym zapałem zabierałam się już przecież za Brazil Butt Lift, Insanity oraz 30 Days Shread with Jillian Michaels i nic z tego nie wyszło. Ciekawe czy tym razem się uda ;)
A jak jest z Wami? Gimnastykujecie się w domu? Macie jakieś ulubione treningi? Co Was motywuje?
sobota, 14 kwietnia 2012
Hair cuff
Na pierwszą wersję hair cuff w H&M się niestety nie załapałam, dlatego teraz nie zwlekałam z zakupem. Jak tylko zobaczyłam ozdobę na stojaku z akcesoriami, powędrowałam z nią do kasy. Moje włosy ostatnio dużo przeszły i nieźle się 'odchudziły', a mimo wszystko po związaniu w kucyk klamra ledwo je mieści, dlatego pewnie nie sprawdzi się u właścicielek bujnych czupryn.
poniedziałek, 9 kwietnia 2012
Subskrybuj:
Posty (Atom)














