6 lat temu
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą mniam mniam. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą mniam mniam. Pokaż wszystkie posty
niedziela, 29 stycznia 2012
Pijane Misie
Zachęcona TYM przepisem z kwejka postanowiłam zrobić Pijane Misie. Żelkowe misie wsypałam do szklanej miseczki i zalałam Cin&Cin Orancini (akurat miałam jego końcówkę, ale można dolać dowolny alkohol). Przykryłam miseczkę i wstawiłam do lodówki na 5 dni. Dwa razy dziennie do nich zaglądałam i mieszałam.
A wczoraj nastąpił dzień konsumpcji. Pijane Misie całe już nasiąkły alkoholem i były bardzo miękkie. Podczas jedzenia oczywiście nie czuć procentów, ale niezaprzeczalnie misie uderzają do głowy. Są świetnym pomysłem na urozmaicenie imprez. Spróbujcie!
czwartek, 1 września 2011
banany za kratami
W tajemniczy sposób zginął mój bananowy post zamieszczony kilka dni temu, ale nie poddaję się i publikuję go kolejny raz :D
Korzystąjac z ostatnich ciepłych dni w końcu zdecydowałam się na grillowanie bananów.
Wykonanie banalne, a smakują nieźle i super pasują na deser. Tylko uprzedzam - wychodzą BARDZO słodkie.

Korzystąjac z ostatnich ciepłych dni w końcu zdecydowałam się na grillowanie bananów.
Wykonanie banalne, a smakują nieźle i super pasują na deser. Tylko uprzedzam - wychodzą BARDZO słodkie.

Subskrybuj:
Posty (Atom)








