W ubiegłym tygodniu dowiedziałam się o promocji na wejście na rynek sklepu internetowego Douglas - wraz z kodem rabatowym dostawało się 40zł zniżki na pierwsze zakupy. Nie mogłam ominąć takiej promocji i zdecydowałam się zamówić lakier do paznokci firmy OPI.
Mój kolor to OPI ON COLLINS AVE i jest to czerwień lekko wpadająca w róż.
Wypróbuję i dam znać czy rzeczywiście lakier jest tak świetny jak głoszą o nim legendy.
Nie mogłam się oprzeć i ze strony etorebka.pl zamówiłam jedną z nowości - czarną Marti. Przyjęłam ją ciepło, mimo iż przyszła nieco pognieciona. Widać to na zdjęciach - nie prezentuje się nadzwyczajnie, ale myślę że po kilku dniach używania już wszystko będzie na swoim miejscu.
Marti jest jedną z tych torebek bez dna, co trochę mnie martwi, bo znam swoje zdolności do noszenia 'wszystkiego co potrzebne' ;)
Przy okazji mojego zakupu koleżanka zdecydowała się na model Madara w kolorze karmelowym, więc też ją sfotografowałam :)
Która wygląda lepiej? ;)
Jeśli chcecie na stronie etorebka.pl kupić torebkę 5% taniej - zachęcam do użycia kodu rabatowego: b78ae83d
W tajemniczy sposób zginął mój bananowy post zamieszczony kilka dni temu, ale nie poddaję się i publikuję go kolejny raz :D
Korzystąjac z ostatnich ciepłych dni w końcu zdecydowałam się na
grillowanie bananów.
Wykonanie banalne, a smakują nieźle i super pasują na deser. Tylko
uprzedzam - wychodzą BARDZO słodkie.
1 września zbliża się wielkimi krokami, a data ta zapewne większości kojarzy się z rozpoczęciem roku szkolnego i białymi kołnierzykami.
Jakiś czas temu widziałam u znajomej świetne zdjęcie męskich koszul, spodobało mi się ono na tyle, że 'dokopałam' się całej kampanii reklamowej naszej rodzimej marki.
W sezonie wiosna/lato 2010 Wólczanka pokazała, że przywiązanie do tradycji i klasyki nigdy nie wychodzi z mody. Modele w obiektywie Zuzy Krajewskiej i Bartka Wieczorka pozują w kolekcji białych koszul w nowoczesnym kroju i wyszczuplonej sylwetce i wyglądają niezwykle elegancko.
Ja z przyjemnością oglądam te zdjęcia, mam nadzieję że Wam także się spodobają :)
Kilka dni temu trafiłam na pewien niezwykły filmik na youtube, dzisiaj natknęłam się na niego kolejny raz. A że podróże (te małe i te duże) wysoką stoją na liście moich marzeń i klip wywarł na mnie spore wrażenie - dzielę się nim z Wami.
Wideo MOVE i jest jedną z trzech części trylogii MOVE EAT LEARN.
Tim White, Andrew Lees i Rick Mareki przebyli ponad 60000 kilometrów odwiedzając 11 krajów w ciągu 6 tygodni. Przygodę ujęli w krótkich, jednominutowych klipach, klipach ujmujących i bardzo inspirujących.
Zachęcam do poświęcenia 3 minut i obejrzenia w rozszerzeniu na cały ekran oraz w najlepszej jakości.
Lato wczoraj w końcu zagościło do mojego miasta, dzisiaj też przez okno widzę niemalże bezchmurne niebo ;)
Dlatego mam nadzieję, że uda mi się chociaż na chwilę wyrwać na rower :)
Buszując po internecie natknęłam się na okładkę wrześniowego numeru W Magazine. Ciężko mi było uwierzyć, że znajduje się na niej Kristen Steward, która na co dzień raczej nie dba o wygląd, nie rozstaje się z Conversami i nie odróżnia się specjalnie od przeciętnej nastolatki. Jak widać rewelacyjny makijaż i zapewne dobra praca grafików komputerowych mogą zdziałać cuda. Aktorkę sfotografowali Mert Alas i Marcus Piggot - znani z portretów silnych, wpływowych kobiet.
Mnie wmurowało po zobaczeniu tych zdjęć.
To najwidoczniej znak, że czas podszkolić się w makijażu i nauczyć się posługiwać Photoshopem :D