piątek, 6 kwietnia 2012

LE Marble Mania od Essence


Wciągnęłam się w edycje limitowane Essence i pewnie dużą rolę tu odgrywa fakt, że tak ciężko je dostać. Dlatego kiedy niedawno koleżanka wybierała się do Berlina poprosiłam ją o kupno kilku rzeczy. Z mojej długiej listy udało się jej zdobyć dla mnie 2 kosmetyki z serii limitowanej Marble Mania.



Lakier 03 Silver twister jak sama nazwa mówi jest srebrny. Duży plus za to, że jest bezdrobinkowy. W swojej kolekcji posiadam bardzo podobny odcień z Barry M, ale jak wiadomo lakierów nigdy dość ;)



Ogólnie nie szaleję za cieniami do powiek, ale mam słabość do tych wypiekanych, więc cieszę się, że numer 03 Swirl it, baby! do nich dołączył. Jest to chłodny, brudno rożowy kolor z domieszką szarości.


Marble Mania podobno aktualnie jest dostępna w drogeriach niesieciowych (oferujących kosmetyki Essence) i w Tesco Extra. Sama z chęcią przygarnęłabym jeszcze róż, ale akurat w łódzkim Tesco na próżno szukać tej limitowanki.

poniedziałek, 26 marca 2012

Pastelowe dodatki z H&M


I ja uległam szałowi na pastelowe barwy i w weekend w H&Mie kupiłam akcesoria w rozbielonych kolorach.


Miętowa kosmetyczka jak i brzoskwiniowe/pudrowe etui na okulary skusiły mnie nie tylko kolorem, ale i ceną – 9,90zł.

poniedziałek, 19 marca 2012

'Smakowite wypieki' z foremkami silikonowymi na muffinki



Dzięki Gosi dowiedziałam się o nowej gazecie "Smakowite wypieki", Do której dołączonych jest 6 silikonowych foremek na muffinki w żywych kolorach. Cena 4,99zł zachęca do zakupu, a że wcześniej nie miałam tego typu foremek...


Zdobycie tego tytułu nie było łatwe, ale też nie było niemożliwe. Kupiłam 2 gazety, żeby mieć komplet na 12 muffinek :) Teraz pozostaje mi mieć nadzieję, że są wykonane z porządnego materiału i sprawdzą się podczas pieczenia.

24% zniżki do H&M


H&M ostatnio nam się rozszalał i co jakiś czas przygotowuje dla nas promocje. Tym razem przy zakupie w Rossmannie dowolnego produktu firmy Olay dostajemy kupon na 24% zniżki w H&M.
Jest on ważny do 20.03.2012.


Oczywiście mimo zakazu kupna kosmetyków (sama sobie go narzuciłam po stwierdzeniu, że zaczynam zachowywać się jak chomik) skusiłam się na emulsję nawilżającą. Wizyta z H&M jeszcze przede mną, ale na razie mogę napisać, że emulsja była dobrym zakupem - świetnie się sprawdza na mojej przesuszonej po zimie skórze.

Lubicie takie promocje? Korzystacie z nich?