czwartek, 6 września 2012

Did someone say nude?



‘Sometimes, when no-one else is at home, I open my wardrobe and just stare at all my pairs of shoes, like some mad collector. And once I lined them all up in my bed and took a photograph of them. Which might seem a bit weird – but I thought, I’ve got loads of photos of people I don’t really like, so why not take one of something I love?’


Shopaholic Abroad – Sophie Kinsella



Nudziaki to obecnie jedne z bazowych butów, które każda z nas powinna mieć w swojej szafie. Ja - jak widać na załączonych obrazkach - mam więcej niż jedną parę ;) Może się wydawać, że trochę popłynęłam i wszystkie buty są do siebie podobne, ale wcale nie przystopowałam. Zdjęcia robiłam w zeszłym roku i od tego czasu moja kolekcja uległa powiększeniu (o pudrowe koturny, cieliste asymetryczne szpilki z zamszu i niebotycznie wysokie szpilki). Myślę, że słowa są tu zbędne: zapraszam do oglądania.


A Wy macie jakieś nudziaki w swojej kolekcji?


PS. To mój setny post :)


piątek, 10 sierpnia 2012

BH90210 i Old Navy :)


Kto w latach 90tych nie oglądał Beverly Hills 90210 ręka do góry!
Old Navy w najnowzej reklamie odwołuje się do naszych wspomnień i poprzez Kelly, Andreę, Brendona i Dylana zachęca do zakupu jeansów.





Gdybym tylko miała dostęp do ON pewnie sama wybrałabym się na zakupy :)

czwartek, 2 sierpnia 2012

Turn up the radio


Z okazji wczorajszego koncertu i z powodu mojego uwielbienia do Italii dzisiejszy wieczór upływa u mnie pod znakiem Turn up the radio.



piątek, 27 lipca 2012

Ruszaj pomagać!


Dziś rozpoczęły się Igrzyska Olimpijskie w Londynie, a ja przychodzę z zachętą do poruszania się i pomocy innym przy okazji. Wczoraj usłyszałam o akcji Samsunga - Hope Relay i bardzo chciałabym się do niej przyłączyć, niestety mój telefon z systemem Symbian nie daje możliwość zainstalowania aplikacji, ale gorąco namawiam do przyłączenia się.

W tym roku Samsung chcąc przybliżyć sportową ideę igrzysk i pomóc dzieciom stworzył aplikację Hope Relay - Ruszaj Pomagać. Mechanizm bezpłatnej aplikacji jest bardzo prosty: wystarczy pobrać i zainstalować ją na swoim smartphone’ie a następnie rozpocząć bieg, jazdę na rowerze, deskorolce lub każdą inną formę aktywności związaną z przemieszczaniem się. Dzięki technologii GPS, która rejestruje nasze położenie, po przebiegnięciu jednego kilometra dziennie Samsung przekażę złotówkę na wakacyjny wyjazd podopiecznych z fundacji SOS Wioski Dziecięce. Aplikacja Samsung Hope Relay rejestruje wyniki, tak aby użytkownik miał stały dostęp do swoich rekordów i mógł dzielić się swoimi osiągnięciami ze znajomymi za pośrednictwem serwisów społecznościowych. Ponadto każdy może wgrać własne zdjęcie, które zostanie dodane do specjalnego avatara niosącego pochodnię olimpijską. Złotówkę można przekazać za pośrednictwem Hope Relay raz dziennie w okresie działania aplikacji, tj. od 25 czerwca 2012 do 12 sierpnia 2012, tj. dnia zakończenia Igrzysk XXX Olimpiady. Aplikację można bezpłatnie pobrać ze sklepów Samsung Apps, Google Play, App Store dla wybranych modeli telefonów z systemem Android, Bada oraz iOS.



I krótki filmik instruktażowy o tym jak korzystać z aplikacji.


Najprawdopodobniej teraz zostały trochę zmodyfikowane zasady i dziennie można pokonywać dystans 10 km i przy okazji przekazywać 10zł.

Pomożecie?

Informacje o akcji pochodzą ze strony Samsunga

czwartek, 19 lipca 2012

niedziela, 1 lipca 2012

Kto wygra?


Squadra Azzurra czy La Furia Roja?


Komu kibicujecie?

Nowy niebieściaczek w rodzinie


Dzięki piątkowej wymianie do mojej rodziny lakierów Colour Alike dołączył Wielki błękit.
Jeszcze nie zdążyłam go przetestować, ale jak tylko to zrobię dam znać.

Przy okazji prezentuję moją całą kolekcję CA.


Wpadł Wam w oko któryś z kolorów?