wtorek, 23 kwietnia 2013

i raz dwa trzy!



Woski Yankee Candle mam i ja! Wybór spory, więc ciężko było się zdecydować jakie zapachy tym razem będę testować. Z pokazanych powyżej paliłam na razie tylko Clean Cotton i idealnie pasuje on do atmosfery wiosennych porządków. Nie mogę doczekać się odpieczętowania Pink sands, Beach walk i prawdziwej perły zamówienia Midsummer's night.



Malutki kawałek sukni ślubnej mojej kuzynki. Kasia wyglądała w niej olśniewająco!



Część mojego prezentu dla Pary Młodej - księga gości. Nie jest to typowa księga z wieloma stronicami, a obrazek pary trzymającej pęk balonów. Każdy z gości podpisywał się na osobnym baloniku upamiętniając w ten sposób swoją obecność na przyjęciu. Nie udało by mi się zrealizować tego fajnego i dość oryginalnego pomysłu bez pomocy osób trzecich (którym oczywiście bardzo dziękuję za zaangażowanie).


poniedziałek, 15 kwietnia 2013

Kwietniowe raz dwa trzy



Chyba najwyższy czas wrócić do blogowania. Zaczynam od krótkiego podsumowania zeszłego tygodnia ;)


Kolorowe shoty z wieczory panieńskiego. Nie, nie mojego ;)


W aktualnym numerze Glamour można znaleźć kupon na 3 mini kremy do rąk L'Occitane. Wystarczy tylko go wypełnić i zanieść do najbliższego sklepu. Zachęcam do odebrania tych produktów, bo są naprawdę godne uwagi. Sama nie jestem fanką i częstą użytkowniczką kremów do rąk, ale mini kremiki L'Occitane podbiły moje serce i zastanawiam się nad kupnem kosmetyku w wersji pełnowymiarowej.



I kawałek salonu sukien ślubnych z pięknymi kreacjami Pronovias. Jestem absolutnie zauroczona sukniami tej firmy i ogromną przyjemnością było dla mnie towarzyszenie przyszłej Pannie Młodej podczas wybierania TEJ JEDYNEJ, jak i późniejszych przymiarek.

niedziela, 31 marca 2013

sobota, 30 marca 2013

rzymskie raz dwa trzy


Zdecydowanie brak mi motywacji do regularnego sporządzania nowych wpisów. Pomysłów mam wiele, ale chęci do realizacji znaleźć jest ciężko. Nie mogę jednak odmówić sobie do mini relacji z mojej wizyty w Rzymie. Spóźnione o dwa tygodnie 'raz dwa trzy', ale jest!



Wieczne Miasto odwiedziłam po raz drugi i drugi raz trafiłam na deszczową pogodę. Temperatura oscylowała wokół 15 stopni, więc nie było tak źle - zawsze to odskocznia od niekończącej się polskiej zimy.



Z pogodą trafiłam średnio, ale idealnie udało się z konklawe i wyborem papieża. Bieg do Watykanu z tysiącami rzymian i oczekiwanie na pojawienie się na balkonie Bazyliki Świętego Piotra nowego papieża to jedne z tych bezcennych chwil, które pamięta się na długo.



Ciężko było mi wybrać ostatnie zdjęcie, nie wiedziałam czy zdecydować się na obraz przedstawiający pyszne jedzenie, jakieś topowe według przewodnika miejsce czy może jedno z moich ulubionych? W końcu zdecydowałam się na coś innego. Na piękną fontannę w Villa Borghese podczas jedynego pogodnego dnia. W Rzymie - mieście fontann - piękno można dostrzec na każdym kroku. Mam nadzieję, że nie będę musiała czekać kolejnych czterech lat do następnej wizyty.


poniedziałek, 25 lutego 2013

Najpiękniejsze Oscarowe kreacje 2013


Po raz pierwszy obejrzałam całą relację i muszę przyznać, że zrobiła na mnie spore wrażenie. Seth MacFarlane w roli prowadzącego spisał się znakomicie, większych niespodzianek wśród zwycięzców nie było, ale nie o tym chciałam... Dla mnie była to noc jednej sukni i żadna inna kreacja nie była w stanie jej przyćmić. Obstawiam, że wystąpi ona w niejednym rankingu na najlepszą suknię i to nie tylko podsumowujących ostatnią noc, ale i będzie się do niej wracać w następnych latach. Oczekiwania wobec kreacji Jennifer Lawrence były wysokie i aktorka nie zawiodła. Na czerwonym dywanie pokazała się w sukni Christian Dior Haute Couture i olśniła swoim wyglądem wszystkich.





Mój numer dwa to Charlize Theron, która wyglądała niezwykle subtelnie. Biała suknia Christian Dior Haute Couture, biżuteria Harry Winston



Jessica Chastain– w stylu starego Hollywood, w specjalnie dla niej zaprojektowanej sukni z trenem od Giorgio Armaniego wyglądała zjawiskowo. Barwa kreacji idealnie współgrała z jej karnacją oraz kolorem włosów.



Jennifer Aniston - niesamowicie podoba mi się prostota jej sukni (od Valentino), makijażu i fryzury. Bez zastanowienia kupuję całe to połączenie.



Oraz Amy Adams w lawendzie. Suknia Oscar De La Renta, biżuteria Moa.




Tegoroczne suknie zachwyciły czy może nie zrobiły na Was wrażenia? Jakie są Wasze typy?

Zdjęcia pochodzą ze stron Just Jared i  Vogue UK.

niedziela, 10 lutego 2013

raz dwa trzy


I jestem z kolejnym postem z serii 'raz dwa trzy'. W przerwach pomiędzy nimi powinnam zacząć w końcu dodawać jakieś inne notki :]



Mecz Polska - Szwecja w futbolu amerykańskim, który odbył się 2 lutego w Atlas Arenie w Łodzi. Wydarzenie historyczne (jak mówili sami kibice), ponieważ był to pierwszy mecz naszej reprezentacji :)



Przygotowanie domowych pączków z okazji Tłustego Czwartku.



Oraz kawałek Życia Pi. Koniecznie przed obejrzeniem filmu chciałam przeczytać książkę i nie przypuszczałam, że tak mnie ona wciągnie!