skip to main |
skip to sidebar
Przed Wami dzieło (kontynuacji) współpracy Christiana Louboutina i Petera Lippmanna - znanego fotografa martwej natury.
Oryginalny, zwracający uwagę całego świata pomysł na kampanię - na zdjęciach możemy zobaczyć charakterystyczne buty z czerwoną podeszwą i akcesoria na sezon Jesień/Zima 2011 wplecione w reinterpretacje słynnych portretów z ubiegłych stuleci. Barokowe stroje i współczesne dodatki ujęte na fotografiach wyglądają fantastycznie!
Marie-Guilleme Benoit - "Portret Murzynki"
Jean-Marc Nattier - "Marquise D'Antin"
Jean Baptiste-Camille Corot - "Portret Dziewczynki"
Georges de la Tour - "Magdalena i Płomień"
Francisco De Zurbaran - "Święta Dorota"
James McNeil Whistler - "Matka Whistler'a"
A co Wy o tym sądzicie - świetna robota czy raczej profanacja dzieł sztuki?
Najgorętszy okres wyprzedażowy jeszcze przed nami, ale już w niektórych sklepach można znaleźć przecenione rzeczy.
Wystartował już H&M, sporo ubrań jest przecenionych. Mimo faktu, że tym razem z charakterystyczną czerwoną metką wisi wiele modeli, wydaje mi się, że ciężko znaleźć coś ciekawego wśród ogólnego bałaganu i szalejących osób przerzucających rzeczy z jednej strony na drugą. Ja udałam się do kasy z różową bluzką z DIVIDED oraz dwiema spódniczkami: długą czarną i beżową z kieszeniami po bokach. Nie jestem pewna czy zostawię tę jaśniejszą, ponieważ mam już taką samą w innym kolorze.
A jak sytuacja przedstawia się w innych sklepach?
Reserved - najprawdopodobniej startuje w piątek 17 czerwca - czyli już jutro :)
pewnie tak samo będzie z Mohito
House - -55% na większość asortymentu
Cropp - też już widać zredukowane ceny (szkoda tylko, że nie na jedyną rzecz, która mi się podoba ;])
Mango - wystartowało już tydzień temu z 50% przeceną (ale uważałabym w tym sklepie - lubią zawyżać pierwotną cenę)
Top Secret - wg plakatu nawet 50% mniej, w rzeczywistości nie wygląda to tak kolorowo
Vero Moda - powoli obniżają ceny niektórych modeli
New Look - przygotował na fb akcję 'Odśwież Szafę Przed Wakacjami Z rabatem 25%'
Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują też, iż Inditex (czyli Zara, Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Oysho, Massimo Dutti) ruszy po Bożym Ciele ;)
Zamierzacie coś kupować? Może jakąś strategię wyprzedażową?
Bawi mnie sama nazwa i trend nazywana zakupów w ten sposób. Ale oto właśnie one, moje nabytki, które niedawno przyniósł listonosz.
Wszystkie kosmetyki pochodzą z zagranicznych sklepów i były zamawiane w zakupach/zamówieniach grupowych. Są tu i lakiery Barry M, w tym czarny pękacz, krem (a właściwie masło) na skórki z LUSHa i kilka must have z ELFa. Wypróbuję i dam znać co jest warte posiadania.
A teraz idę malować paznokcie Pink Flamingo :)
Jak Wam minęła niedziela?
Mnie na czytaniu książki na huśtawce w ogródku. Po 20stej przerzuciłam się na oglądanie filmu "Kogel - Mogel" w ręku trzymając mojego ulubionego drinka :)
Jest on naprawdę błyskawiczny do przygotowania.
Wystarczają:
- vermut (dzisiaj użyłam Cin&Cin Orancini)
- Sprite
- trochę cukru trzcinowego
- i obowiązkowo kawałki limonki
Czyżby serialowa księżniczka wpływała na modowe wybory prawdziwej księżniczki (dobrze, Księżnej)?
Księżna Cambridge wystąpiła wczoraj na charytatywnej kolacji w Pałacu Kensington w pięknej sukni od brytyjskiej projektantki Jenny Packham, tej samej którą Blair Waldorf miała w jednym z ostatnich odcinków "Gossip Girl". Obie brunetki w cekinowej sukni wyglądały OLŚNIEWAJĄCO.
Mając Kate i Leighton jako ambasadorki łatwo się domyślić, że sukienka zostanie szybko wyprzedana. Od wczorajszego wieczoru zniknęła już ze stanu internetowego sklepu mytheresa.com
W związku z tym, że jeszcze tylko dzisiaj ważny jest kupon zniżkowy do Mango (można go pobrać ze strony Mango TUTAJ) upoważniający do zniżki 30% przy zakupie jednego produktu lub 40% przy dwóch lub więcej chciałabym przypomnieć o bardzo fajnej sesji tej marki. Katalog z nią ukazał się na początku kwietnia i z chęcią go przeglądałam.
Isabeli Fontana została sfotografowana przed podróżą przechadzając się po lotniisku, przechodząc przez odprawę, pijąc kawę i czekając na bagaż. Zdjęcia wykonał Terry Richardoson. Kolorowe ubrania (może oprócz wysokich szpilek) wyglądają na wygodne i idealne na wycieczkę :)
Na okładce i w rewelacyjnej sesji lipcowego amerykańskiego wydania Glamour możemy zobaczyć Blake Lively - aktorkę znaną głównie z roli Sereny w serialu "Gossip Girl', kampanii reklamowej Chanel, a ostatnio ze spotykania się z samym Leonardo DiCaprio. Zdjęcia wykonał Terry Tsiolis, a styliści spisali się na piątkę. Mimo, iż przy okładkowej fotografii graficy zbyt mocno majstrowali - ja jestem zachwycona!
I absolutnie dwa najlepsze zdjęcia! Blake w bluzce i staniku od Stelli McCartney, białych spodniach American Appareal i czerwonych szpilkach od Christiana Louboutina. Bardzo podobne buty można dostać w Bacie, podobają mi się one już od dłuższego czasu :)
A co Wy sądzicie o tych zdjęciach?
XOXO