6 lat temu
środa, 15 czerwca 2011
Czy powinnam nazwać tego posta HAULem KOSMETYCZNYM? ;>
Bawi mnie sama nazwa i trend nazywana zakupów w ten sposób. Ale oto właśnie one, moje nabytki, które niedawno przyniósł listonosz.
Wszystkie kosmetyki pochodzą z zagranicznych sklepów i były zamawiane w zakupach/zamówieniach grupowych. Są tu i lakiery Barry M, w tym czarny pękacz, krem (a właściwie masło) na skórki z LUSHa i kilka must have z ELFa. Wypróbuję i dam znać co jest warte posiadania.
A teraz idę malować paznokcie Pink Flamingo :)
niedziela, 12 czerwca 2011
Zielone Świątki z zieloną limonką
Jak Wam minęła niedziela?
Mnie na czytaniu książki na huśtawce w ogródku. Po 20stej przerzuciłam się na oglądanie filmu "Kogel - Mogel" w ręku trzymając mojego ulubionego drinka :)
Jest on naprawdę błyskawiczny do przygotowania.
Wystarczają:
- vermut (dzisiaj użyłam Cin&Cin Orancini)
- Sprite
- trochę cukru trzcinowego
- i obowiązkowo kawałki limonki
Mnie na czytaniu książki na huśtawce w ogródku. Po 20stej przerzuciłam się na oglądanie filmu "Kogel - Mogel" w ręku trzymając mojego ulubionego drinka :)
Jest on naprawdę błyskawiczny do przygotowania.
Wystarczają:
- vermut (dzisiaj użyłam Cin&Cin Orancini)
- Sprite
- trochę cukru trzcinowego
- i obowiązkowo kawałki limonki
piątek, 10 czerwca 2011
Czyżby Kate Middleton naśladowała Blair Waldorf?
Czyżby serialowa księżniczka wpływała na modowe wybory prawdziwej księżniczki (dobrze, Księżnej)?
Księżna Cambridge wystąpiła wczoraj na charytatywnej kolacji w Pałacu Kensington w pięknej sukni od brytyjskiej projektantki Jenny Packham, tej samej którą Blair Waldorf miała w jednym z ostatnich odcinków "Gossip Girl". Obie brunetki w cekinowej sukni wyglądały OLŚNIEWAJĄCO.
Mając Kate i Leighton jako ambasadorki łatwo się domyślić, że sukienka zostanie szybko wyprzedana. Od wczorajszego wieczoru zniknęła już ze stanu internetowego sklepu mytheresa.com
Księżna Cambridge wystąpiła wczoraj na charytatywnej kolacji w Pałacu Kensington w pięknej sukni od brytyjskiej projektantki Jenny Packham, tej samej którą Blair Waldorf miała w jednym z ostatnich odcinków "Gossip Girl". Obie brunetki w cekinowej sukni wyglądały OLŚNIEWAJĄCO.
Mając Kate i Leighton jako ambasadorki łatwo się domyślić, że sukienka zostanie szybko wyprzedana. Od wczorajszego wieczoru zniknęła już ze stanu internetowego sklepu mytheresa.com
środa, 8 czerwca 2011
Mango in travel
W związku z tym, że jeszcze tylko dzisiaj ważny jest kupon zniżkowy do Mango (można go pobrać ze strony Mango TUTAJ) upoważniający do zniżki 30% przy zakupie jednego produktu lub 40% przy dwóch lub więcej chciałabym przypomnieć o bardzo fajnej sesji tej marki. Katalog z nią ukazał się na początku kwietnia i z chęcią go przeglądałam.
Isabeli Fontana została sfotografowana przed podróżą przechadzając się po lotniisku, przechodząc przez odprawę, pijąc kawę i czekając na bagaż. Zdjęcia wykonał Terry Richardoson. Kolorowe ubrania (może oprócz wysokich szpilek) wyglądają na wygodne i idealne na wycieczkę :)
piątek, 3 czerwca 2011
Blake Lively dla Glamour
Na okładce i w rewelacyjnej sesji lipcowego amerykańskiego wydania Glamour możemy zobaczyć Blake Lively - aktorkę znaną głównie z roli Sereny w serialu "Gossip Girl', kampanii reklamowej Chanel, a ostatnio ze spotykania się z samym Leonardo DiCaprio. Zdjęcia wykonał Terry Tsiolis, a styliści spisali się na piątkę. Mimo, iż przy okładkowej fotografii graficy zbyt mocno majstrowali - ja jestem zachwycona!
I absolutnie dwa najlepsze zdjęcia! Blake w bluzce i staniku od Stelli McCartney, białych spodniach American Appareal i czerwonych szpilkach od Christiana Louboutina. Bardzo podobne buty można dostać w Bacie, podobają mi się one już od dłuższego czasu :) A co Wy sądzicie o tych zdjęciach?
XOXO
I absolutnie dwa najlepsze zdjęcia! Blake w bluzce i staniku od Stelli McCartney, białych spodniach American Appareal i czerwonych szpilkach od Christiana Louboutina. Bardzo podobne buty można dostać w Bacie, podobają mi się one już od dłuższego czasu :) A co Wy sądzicie o tych zdjęciach?
XOXO
czwartek, 2 czerwca 2011
różowo mi!
Gdy za oknami mocno grzeje słońce i pogoda powoduje uśmiech na twarzy prawie zawsze stawiam na kolorowe, wyraziste paznokcie. Dziś padło na intensywny róż - MISS SPORTY Clubbing Colours 302.
Jest to jedna z nowości w mojej lakierowej kolekcji, ale polubiłyśmy się od początku. Kolor jest wyrazisty i identyczny z tym widocznym w buteleczce (często zdarza mi się, że odcień lakieru ma niewiele wspólnego z tym, który widzimy na opakowaniu). Sam lakier jest dość gęsty, co akurat mnie odpowiada. Na początku wydawało mi się, że ma dziwny pędzelek, ale po aplikacji stwierdzam, że chciałabym taki w większości lakierów. Nie robi smug, a dwie warstwy całkowicie wystarczają na uzyskanie jednolitego koloru.
I wszystko to za około 5zł :)
środa, 1 czerwca 2011
dzień dziecka.
Wszyscy dorośli byli kiedyś dziećmi,
ale niewielu z nich pamięta o tym.
Antoine de Saint-Exupéry — 'Mały Książę'
w tym wyjątkowym dniu starajmy się o tym nie zapominać.
ja, zamierzam oderwać się odrobinę od codziennych obowiązków. o ile pogoda dopisze, może nie wybiorę się na huśtawki, drabinki i do piaskownicy, ale postaram się spędzić chociaż trochę czasu na dworze czytając książkę i przyglądając się ogródkowym kwiatkom :)
Subskrybuj:
Posty (Atom)











































