Powracam po krótkiej przerwie z ostatnim lipcowym ślubem, o którym chciałabym wspomnieć.
Anja Rubik i Sasha Knezević pobrali się 16 lipca na Majorce.
Zwiewna krótka z przodu, długa z tyłu sukienka modelki jest projektem wspólnym jej samej i Petera Dundasa (PUCCI). Mnie osobiście kojarzy się ze strojem Czerwonego Kapturka i nie wiem czy rozpatrywać to jako pozytyw. Natomiast marzeniem moim jest, aby chociaż połowa Panów Młodych wyglądała tak jak Sasha w garniturze od Lanvin :)
A Wam spodobała się sukienka Anji? Jesteście bardziej za tradycyjnymi długimi sukniami czy za nutką szaleństwa?
Zdjęcia pochodzą ze strony: http://thefashpack.onsugar.com
6 lat temu



























