6 lat temu
wtorek, 22 listopada 2011
i będzie VERSACE dla H&M po raz drugi!
Kolekcja Versace dla H&M pojawiła się w sklepach 5 dni temu i zapewne została już wyprzedana, a nawet wieszaki i woreczki przeciw kurzowe zostały wystawione na Allegro. Emocje nie opadły, bloggerki nie zdążyły jeszcze pokazać swoich out fitów ze zdobyczami/prezentami , a to nie koniec współpracy domu mody Versace z H&M.
Wiosną 2012 znów zobaczymy złoto i wielobarwne nadruki, ale kolorystyka będzie bardziej stonowana, utrzymana w pastelowych barwach.
Ubrania i dodatki będą dostępne w wybranych sklepach w lutym 2012.
Ja już nie mogę doczekać się zdjęć całej kolekcji. A Wam jak podoba się ten mały sneak peek?
Zdjęcia pochodzą ze strony: Mirror UK
środa, 16 listopada 2011
'listy do m.'
Przyznam szczerze - lubię komedie romantyczne. Tylko te polskie zawsze budziły we mnie złe skojarzenia. Wszystkie zrobione na jedno kopyto: mdłe, sztuczne, przesiąknięte tandetnymi historiami, z nachalnym produkt placement i wątpliwej jakości grą aktorską.
Już jakiś czas temu postanowiłam dać sobie z nimi spokój, ale korzystając z weekendowej promocji w jednym z kin sieciowych skusiłam się na "Listy do M.". I wielkie było moje zaskoczenie, kiedy okazało się, że film jest autentycznie dobry. Pomimo mocnej inspiracji z brytyjskiego "Love Actually" wypadł nieźle i nawet obecność tych samych aktorów co w innych polskich produkcjach bardzo nie przeszkadza. Film jest zabawny, nieco wzruszający i fantastycznie wprowadzający w świąteczną atmosferę.
Polecam dać mu szansę i wybrać się do kina ;)
piątek, 28 października 2011
moda wisi w powietrzu
Wczoraj Łódź przemieniła się w stolicę mody na kilka dni.
Rozpoczęła się kolejna edycja FashionPhilosophy Fashion Week Poland.
Na FFWP będę i ja, zresztą z niecierpliwością czekam na dzisiejszy pokaz BOHOBOCO.
czwartek, 27 października 2011
i'm back in the game.
Powodów zniknięcia było kilka - jeden z głównych to mój wielki talent. Otóż nieświadomie zrobiłam sobie format dysku i niemalże poczułam się jak Carrie, kiedy to w jednym z odcinków SATC straciła zawartość swojego komputera. Na szczęście na ratunek ruszyło mi kilka osób (którym bardzo dziękuję) i myślę, że udało się odzyskać większość ważnych rzeczy, jednak minie trochę czasu zanim się do nich dokopię i je uporządkuję (odnalezionych zostało kilkaset tysięcy plików).
Nauczona tym przykrym doświadczeniem zapisuję teraz wszystko przed każdym zamknięciem komputera. Ciekawe tylko jak długo będę konsekwentna w tym co robię...
A żeby nie było tylko o nużących historiach komputerowych: kolejna marka INDITEXu otwiera w Polsce sklep internetowy. Od dziś zakupy na odległość będzie można robić w Bershce.
Wczoraj przejrzałam sobie asortyment dostępny w innych krajach i poniższe trzy rzeczy zwróciły moją uwagę.
Dla mnie zakupoholiczki jest to kolejna pokusa, niejednokrotnie jak nie znalazłam czegoś konkretnego w sklepie, bądź nie byłam do końca zdecydowana w kwestii zakupu, po powrocie do domu zapominałam. Teraz będą gnębić mnie myśli 'a może by tak kliknąć daną rzecz w sklepie online?'. Wyczuwam niebezpieczeństwo :]
A Wy zamierzacie coś kliknąć w najbliższym czasie?
czwartek, 29 września 2011
Gdybym weszła dziś do River Island...
Zrobiłam sobie spacer między wieszakami w River Island. Mówię oczywiście o wirtualnych wieszakach, bo spacer ten był bardzo specyficzny, gdyż odbywał się na stronie internetowej tejże marki.
Jak zwykle spodobało mi się wiele rzeczy, a zaprezentowane poniżej sprawiły, że serce zaczynało mi bić szybciej :)
cream tie front blouse
black studded vest
black shearling fallaway cardigan
grey beaded mini skirt
tobacco faux fur lined parka
red 3/4 sleeve blazer
black fallaway soft biker waistcoat
black snake skin print high tops
dark beige platform court shoes
black one shoulder kimono sleeve dress
grey snake print twist lock tote bag
beige faux fur bowler bag
black zip detail leather gloves
brown leopard print watch
Niestety (a może właśnie stety?) w Łodzi nie mamy tego przybytku dobroci, angielski sklep online nie wysyła do Polski, zostaje mi tylko polowanie na niektóre z tych rzeczy na ASOSIE :)
środa, 21 września 2011
wpadka
Sobotnie przedpołudnie spędziłam pod hasłem ‘nie chce mi się nic robić, nie myślę nawet o wychodzeniu z łóżka’.
Zdobyłam się tylko na przewracanie stron w książce, książce która wciągnęła mnie od początku.
„Wpadka. Wyznania współczesnej przyszłej matki” Rebecci Eckler to naprawdę zabawna powieść w formie pamiętnika pisanego przez przyszłą matkę. Razem z nią przebywamy trwającą dziewięć miesięcy podróż przez ciążę wraz z towarzyszącymi jej atrakcjami.
Wszystkim planującym i nie planującym POLECAM.
Zdobyłam się tylko na przewracanie stron w książce, książce która wciągnęła mnie od początku.
„Wpadka. Wyznania współczesnej przyszłej matki” Rebecci Eckler to naprawdę zabawna powieść w formie pamiętnika pisanego przez przyszłą matkę. Razem z nią przebywamy trwającą dziewięć miesięcy podróż przez ciążę wraz z towarzyszącymi jej atrakcjami.
Wszystkim planującym i nie planującym POLECAM.
poniedziałek, 12 września 2011
-40% w New Looku
Jeśli stawisz się do sklepu od stóp do głów ubrany w kolor dnia - dostaniesz 40% zniżki na zakupy.
Były już dni z kolorem fioletowym, czerwonym, różowym, żółtym i zielonym. Wtorek 13 września będzie dniem NIEBIESKIM, a środa (ostatni dzień promocji) POMARAŃCZOWYM.
Informacja o tej akcji zachęciła mnie do przejrzenia internetowej strony sklepu.
Zaciekawiły mnie 2 koszule i kopertówka. Nie wiem czy będą dostępne w sklepie stacjonarnym, ale zamierzam przejść się do New Looka jutro, już przygotowałam sobie niebieski zestaw (łącznie z butami i torebką ^^).
Zamierzacie wziąć udział w tej akcji? A może już to zrobiłyście?
Subskrybuj:
Posty (Atom)


























