poniedziałek, 13 lutego 2012

nieplanowane zakupy


Pojechałam do Reala po kocyk, a wróciłam z odzywką i tuszem do rzęs :)
Różowych kocyków z promocji nie było, ale wyjść z pustym koszykiem nie mogłam - wzięłam chwaloną odżywkę Garniera Naturalna Pielęgnacja z olejkiem z awokado i masłem karite. Jest bez silikonów w składzie i kosztowała 5,99zł, jestem ciekawa czy sprawdzi się na moich włosach.
Skusiłam się też na goszczący już wcześniej u mnie w kosmetyczce tusz Maybelline Falsies. Dołączony do niego był płyn micelarny do demakijażu, a cena za zestaw to tylko 18,99zł ;)

Miałyście może któryś z tych kosmetyków?

wtorek, 7 lutego 2012

Fantasy Glitter - Confetti


Na początku roku nastąpił prawdziwy wysyp lakierów Fantasy Glitter na blogach urodowych. Kusiły bardzo, ale początkowo oparłam się ich urokowi. W tamtym tygodniu będąc w Naturze stanęłam przed szafą Sensique i przepadłam. Nie mogłam wrócić do domu z pustymi rękoma.


Zdecydowałam się na kolor Confetti i w ogóle nie żałuję. Lakier jest obłędny! To granat z cudownymi holograficznymi drobinkami brokatu. Paznokcie nim pokryte niesamowicie się mienią i na pewno są widoczne z daleka, szczególnie fascynująco wyglądają w sztucznym świetle. Żadne ze zdjęć nie oddaje jego prawdziwego uroku. Zmywanie zapewne będzie katorgą, ale dla takiego efektu warto się pomęczyć.
Ja nałożyłam 2 warstwy i wygląda to dobrze, do zdjęć jednak przydałaby się trzecia, ale podczas malowania nie pomyślałam nawet, że trafi on na bloga :) Pokazuję też zdjęcie, które zupełnie nie wyszło, a widoczny na nim jest efekt jaki można osiągnąć tym lakierem.


Fantasy Glitter jest serią limitowaną i teraz już wiem, że lepiej jej nie przegapić, tym bardziej, że koszt lakieru to 5,49zł

sobota, 4 lutego 2012

Marni dla H&M



Jest już video promujące kolekcję Marni dla H&M. Zostało ono wyreżyserowane przez Sofię Coppolę i nagrane w Marakeszu.



Mnie niektóre rzeczy widoczne na klipie zauroczyły, więc może 8 marca (kiedy kolekcja trafi do wybranych sklepów) stanę w kolejce.
Przyłączycie się?

czwartek, 2 lutego 2012

Blake Lively w marcowym Elle



Oczywiście w amerykańskim wydaniu Elle. A że Blake uwielbiam to i jest na blogu.
Sesja stylizowana przez Joe Zee, zdjęcia wykonał Tom Munro.


Zdjęcia pochodzą ze strony: Elle

niedziela, 29 stycznia 2012

Pijane Misie






Zachęcona TYM przepisem z kwejka postanowiłam zrobić Pijane Misie. Żelkowe misie wsypałam do szklanej miseczki i zalałam Cin&Cin Orancini (akurat miałam jego końcówkę, ale można dolać dowolny alkohol). Przykryłam miseczkę i wstawiłam do lodówki na 5 dni. Dwa razy dziennie do nich zaglądałam i mieszałam.


A wczoraj nastąpił dzień konsumpcji. Pijane Misie całe już nasiąkły alkoholem i były bardzo miękkie. Podczas jedzenia oczywiście nie czuć procentów, ale niezaprzeczalnie misie uderzają do głowy. Są świetnym pomysłem na urozmaicenie imprez. Spróbujcie!

piątek, 27 stycznia 2012

Alice in Wonderland


Kontynuując fantastycznie zaczęty weekend i nawiązując do 180. rocznicy urodziny Lewisa Carrola, autora "Alicji w krainie czarów" zamierzam sobie za chwilę włączyć film Tima Burtona.


A Wy jak spędzacie weekend? :)

środa, 25 stycznia 2012

crystalliced


Hu! Hu! Ha! Nasza zima zła!
Szczypie w nosy, szczypie w uszy
Mroźnym śniegiem w oczy prószy,
Wichrem w polu gna!
Nasza zima zła!

Maria Konopnicka


Od kilku lat fanką zimy nie jestem, nie wyczekuję na biały puch ani nie cieszy mnie lepienie bałwana. Sytuacja wygląda inaczej kiedy mówimy o kosmetykach. Na początku miesiąca pojawiła się zimowa seria limitowana Essence Crystalliced. Nie mogłam koło niej przejść obojętnie. Do koszyka w drogerii włożyłam rozświetlacz i trzy lakiery: It's a snow-woman world, Ice crystals on my window oraz Ice eyes baby.


Na razie pomalowałam nimi paznokcie tylko do wypróbowania kolorów i nie byłam nimi zachwycona. Ale dopiero teraz - kiedy na dworze zrobiło się biało - wiem, że idealnie będą pasować do pogody za oknem. Lakiery wyglądają na płytce jakby były pokryte kryształkami lodu, a Ice eyes baby daje wrażenie zeszklonego, czego niestety nie widać na zdjęciu. Zdecydowanie dam im drugą szansę.