Na okładce i w rewelacyjnej sesji lipcowego amerykańskiego wydania Glamour możemy zobaczyć Blake Lively - aktorkę znaną głównie z roli Sereny w serialu "Gossip Girl', kampanii reklamowej Chanel, a ostatnio ze spotykania się z samym Leonardo DiCaprio. Zdjęcia wykonał Terry Tsiolis, a styliści spisali się na piątkę. Mimo, iż przy okładkowej fotografii graficy zbyt mocno majstrowali - ja jestem zachwycona!
I absolutnie dwa najlepsze zdjęcia! Blake w bluzce i staniku od Stelli McCartney, białych spodniach American Appareal i czerwonych szpilkach od Christiana Louboutina. Bardzo podobne buty można dostać w Bacie, podobają mi się one już od dłuższego czasu :)
A co Wy sądzicie o tych zdjęciach?
XOXO
6 lat temu



















































